“Zemgale”/LLU spēlē teicami un beidzot pārtrauc zaudējumu sēriju “Mestis” līgā

25/11/2022 21:06

Latvijas čempionvienība hokejā “Zemgale”/LLU piektdien Somijas pēc spēka otrās līgas – “Mestis” – regulārā čempionāta spēlē savā laukumā ar rezultātu 3:1 (1:0, 0:0, 2:1) uzvarēja “Kiekko-Vantaa” hokejistus, pārtraucot piecu zaudējumu sēriju “Mestis” līgas ietvaros. Uzvarētāju labā vārtus guva Ričards Bernhards, Pēteris Purmalis un Roberts Baranovskis.

Laukuma saimniekiem izdevās izvirzīties vadībā spēles 12.minūtē, kad vārtus pēc Harija Branta un Purmaļa piespēlēm guva Bernhards. Turpinājumā otrā trešdaļa aizritēja bez gūtiem vārtiem, bet noslēdzošā perioda ievadā pēc mazāk nekā septiņām minūtēm viesi panāca neizšķirtu, precīzam esot Matiasam Lāksonenam.

53.minūtē vienu vārtu pārsvaru Jelgavas komandai atguva Purmalis, kurš izcēlās ar precīzu metienu pēc Bernharda piespēles. Savukārt pēdējā pamatlaika minūtē ripu tukšos vārtos raidīja Baranovskis. Sestdien abas komandas spēkosies vēlreiz.

Jelgavas komanda ar izcīnītiem 16 punktiem 15 spēlēs ieņem 12.vietu 14 komandu konkurencē, kamēr “Kiekko-Vantaa” ar 35 punktiem 20 mačos atrodas ceturtajā pozīcijā.