“Zemgale”/LLU svin uzvaru OHL

10/03/2022 22:40
Zemgale/LLU

Jelgavas “Zemgale”/LLU ceturtdien Rīgā svinēja uzvaru “Optibet” Hokeja līgas (OHL) turnīra spēlē. “Zemgale”/LLU viesos ar 4:3 (1:1, 1:0, 2:2) pieveica Hokeja skolu “Rīga”.

Otto Pauls Poļakovs ceturtajā minūtē izvirzīja vadībā mājiniekus, uz ko Jelgavas klubs atbildēja ar rezultāta izlīdzināšanu 50 sekundes vēlāk, kad izcēlās Kevins Strādnieks – 1:1. Otrajā periodā vadību viesiem panāca Patriks Ozols, bet 42.minūtē vairākumā savus otros vārtus mačā guva Poļakovs, atjaunojot neizšķirtu – 2:2. 45.minūtē jelgavniekus vēlreiz vadībā izvirzīja Iļja Grekovs, bet Edgars Kulda drīzumā panāca 4:2. Jānis Bullītis 56.minūtē panāca 3:4, taču tuvāk rezultātā rīdzinieki netika.

Mājiniekiem par labāko spēlētāju komandā tika atzīts Poļakovs, bet viesiem – Grekovs. Mājiniekiem divas rezultatīvas piespēles sakrāja Ernests Krūms. Viesu rindās ar to pašu izcēlās Kristaps Roķis, bet divi (1+1) rezultativitātes punkti tika arī Kuldam.

Pirmo vietu ar 61 punktu 33 cīņās ieņem “Mogo”/LSPA komanda, kurai ar 57 punktiem 34 mačos seko “Zemgale”/LLU. “Liepāja” ar 48 punktiem 32 dueļos ir trešā, bet aiz tās ar 41 punktu 33 cīņās ierindojas “Olimp”/”Venta 2002”. Piektajā vietā ir Hokeja skola “Rīga”, kas izcīnījusi 20 punktus 32 spēlēs, sestajā vietā ar 12 punktiem 36 spēlēs atrodas Rīgas “Prizma”, bet pēdējo vietu ar 11 punktiem 34 mačos ieņem “Dinaburga”.

Pārceltās spēles un regulārais čempionāts tiks izspēlēts līdz 15.martam. OHL izslēgšanas spēļu turnīra, kas norisināsies līdz četrām uzvarām, pusfināli sāksies 18.martā. Savukārt cīņa par OHL čempionāta kausu tiks uzsākta 3.aprīlī. Arī fināls notiks līdz četrām uzvarām.

OHL “play-off” iekļūs turnīra četras labākās komandas. Atlikušajām trijām vienībām sezona būs noslēgusies. Aizvadītajā sezonā OHL kausu izcīnīja “Olimp”/”Venta 2002”, bet regulārajā sezonā uzvaru svinēja “Zemgale”/LLU. Pirmais Latvijas čempionāts hokejā notika pirms 90 gadiem.