“Zemgale/LLU” turpina ņirgāšanos par “Dinamo” un svin trešo graujošu uzvaru sērijā

17/03/2023 20:43
Zemgale/LLU

Šovakar Piņķos “Optibet” hokeja līgas (OHL) pusfināla sērijas trešajā spēlē “Zemgale/LLU”, spēlējot bez vairākiem līderiem, ar 9:1 sagrāva Rīgas “Dinamo” un nonāca soļa attālumā no fināla, palielinot pārsvaru sērijā līdz 3-0. Ar četriem (1+3) punktiem uzvarētāju rindās izcēlās Gatis Gricinskis.

Pirmajā periodā vārti netika gūti. Līdz otrās trešdaļas vidum viesi panāca 4:0, atzīmējoties Kevinam Strādniekam, Pēterim Purmalim, Rinaldam Vutkevičam un Mārtiņam Krūklītim, uz ko “Dinamo” atbildēja ar Kristiāna Zelta vārtu guvumu. Pēc 40 nospēlētajām minūtēm mājinieki veica vārtsarga maiņu, Rūdolfa Lazdiņa vietu ieņemot Ralfam Pilsētniekam.

Noslēdzošajā trešdaļā “Zemgale/LLU” piederēja bezierunu dominance, bet ripas pretinieku vārtos sameta Edgars Kazaks, Purmalis, Roberts Vītols, Gricinskis un Roberts Baranovskis. Pēdējie divi vārti tika gūti pamatlaika pēdējā minūtē.

Jāatzīmē, ka Jelgavas komandas rindās šajā mačā spēlēja vairāki otrā sastāva hokejisti, jo pamatsastāvs vienlaicīgi cīnījās “Mestis” līgas mačā.

Pusfināla sērijas ceturtā un, iespējams, pēdējā spēlē norisināsies svētdien, 19. martā Piņķos.