“Zemgale/LLU” vēl viena sakāve pret pērnās sezonas “Mestis” līgas čempionvienību

29/10/2022 19:44
Zemgale/LLU

Latvijas čempionvienība hokejā “Zemgale”/LLU sestdien cieta sakāvi Somijas pēc spēka otrās līgas – “Mestis” – regulārā čempionāta spēlē, zaudējot otrajā mačā divās dienās. Jelgavnieki savā laukumā ar rezultātu 0:3 (0:2, 0:1, 0:0) piekāpās iepriekšējās sezonas čempionei Imatras “Kettera”.

Mača sestajā minūtē, izmantojot vairākumu, “Kettera” vadībā izvirzīja Elmeri Kaksonens, bet 13.minūtē pārsvaru dubultoja Henrijs Karjalainens. Otrajā trešdaļā “Zemgale”/LLU vārtsargu Rihardu Cimermani Imatras vienība pārspēja tikai pēdējā minūtē, kad ar precīzu metienu izcēlās Jere Vertanens. Mača izskaņā jelgavnieki tika pie vairākuma, taču to neizdevās izmantot.

“Zemgale”/LLU vārtus sargāja Cimermanis, kurš atvairīja 43 pretinieku metienus, kamēr otrā laukuma galā Severi Auvinens aizvadīja “sauso” spēli, tiekot galā ar visiem 32 metieniem pa viņa sargātajiem vārtiem.

Piektdien jelgavnieki atzina “Kettera” pārākumu ar rezultātu 2:6. Pēc 12 aizvadītām spēlēm Jelgavas komanda ar izcīnītiem 11 punktiem ieņem 11. vietu 14 komandu konkurencē. Tikmēr “Kettera” ar 26 punktiem 11 cīņās atrodas otrajā pozīcijā.