“Zemgale”/LLU zaudējums OHL spēlē, “Mogo”/LSPA graujoša uzvara

07/12/2022 22:02

“Optibet” Hokeja līgas (OHL) iepriekšējās sezonas čempione “Zemgale”/LLU trešdien regulārā čempionāta mačā piedzīvoja neveiksmi, kamēr citā spēlē pie graujoša panākuma tika turnīra līdervienība “Mogo”/LSPA. “Zemgale”/LLU izbraukumā ar rezultātu 1:3 (0:1, 0:0, 1:2) atzina Elektrēnu “Energija” pārākumu.

Pirmos vārtus mājinieki guva pirmās trešdaļas pēdējā minūtē, kad ar precīzu metienu izcēlās Karolis Krasiļņikovs. Izšķirošā perioda ievadā Uldis Pūpols panāca neizšķirtu, taču atlikušajā spēles daļā laukuma saimnieki izmantoja vairākumu, vārtus gūstot Klimentijam Lisakam, bet mazāk nekā trīs minūtes līdz pamatlaika beigām vēl vienu ripu Jelgavas komandas vārtos raidīja Nazars Ružņikovs.

Savukārt “Mogo”/LSPA viesos ar rezultātu 15:0 (6:0, 4:0, 5:0) sagrāva “Daugavpils Ledus Sporta Skola”/”Dinaburga” vienību. Uzvarētāju rindās Niks Zīle izcēlās ar četriem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli, bet Zigmārs Reinis Zīle pievienoja divus vārtus un divas rezultatīvas piespēles.

Pa vienai ripai daugavpiliešu vārtos raidīja Rūdolfs Maslovskis, Kārlis Ozoliņš, Patriks Trasūns, Aleksandrs Biškins, Ņikita Ļaščenko, Gustavs Bergs, Dario Mackevičs, Renarts Bērziņš un Krišjānis Rēdlihs. Visi vārtus guvušie hokejisti arī tika pie vismaz vienas rezultatīvas piespēles.

Tabulas galvgalī ar 46 punktiem 24 mačos atrodas “Mogo”/LSPA komanda, 33 punkti 22 cīņās ir Rīgas “Dinamo”, bet 32 punkti 19 spēlēs – “Zemgale”/LLU komandai. 21 mačā 19 punktus guvusi Hokeja skola “Rīga”, bet 17 punktus 20 cīņās – Elektrēnu Energija. Tai ar 16 punktiem 18 spēlēs seko Rīgas “Prizma” un ar 13 punktiem 17 mačos – Viļņas “Hockey Punks”, 13 punkti 17 spēlēs ir Kauņas “City”, bet divi punkti 20 spēlēs – “Daugavpils Ledus Sporta Skola”/”Dinaburga”.

Šosezon līgā spēlē deviņas komandas – sešas no Latvijas un trīs no Lietuvas. 2021./2022.gada sezonā savu pirmo Latvijas čempionu titulu izcīnīja Jelgavas “Zemgale”/LLU, sērijā ar 4-0 pieveicot līdzšinējo čempioni “Olimp”/”Venta 2002”.