Beidzot zināms, kur tiks translētas “Zemgale”/LLU spēles “Mestis” līgā

29/09/2022 10:50

Latvijas čempionvienības hokejā Jelgavas “Zemgale/LLU” mačus Somijas pēc spēka otrajā līgā – “Mestis” – Latvijas skatītāji varēs vērot “Go3” platformā, ceturtdien aģentūrai LETA apstiprināja “TV3 Sport” programmu direktors Toms Circenis.

“Plānots “Go3” platformā demonstrēt visas “Zemgale”/LLU komandas 26 mājas spēles, kā arī 26 izbraukuma mačus,” atklāja Circenis. “Tāpat skatītāji varēs redzēt Jelgavas kluba “play off” spēles (ja izdosies tiem kvalificēties) un trešās komandas izslēgšanas mačus pēc izvēles.” “Mestis” čempionāts jau ir sācies, bet “Zemgale/LLU” debiju līgā piedzīvos rīt, 30.septembrī, kad savā laukumā plkst.18.30 tiksies ar Heinolas “Peliitat” vienību, ar ko spēlēs mājās arī nākamajā dienā.

Pēc divām spēlēm divās dienas savā laukumā ar “Pellitat”, kas iepriekšējā sezonā “Mestis” regulārajā čempionātā ieņēma 13.vietu 14 komandu konkurencē, “Zemgale”/LLU viesos 4.un 5.oktobrī spēlēs ar pagājušās sezonas vājāko vienību Tamperes “KooVee”. Latvijas čempione “Mestis” līgā aizvadīs četru apļu turnīru, kopumā 52 spēles regulārajā čempionātā. 26 no šīm cīņām norisināsies “Zemgale/LLU” ledus hallē Jelgavā. Somijas otrajā spēcīgākajā līgā sacentīsies 14 komandas.

Pagājušajā sezonā par čempionvienību kļuva Imatras “Kettera”, kas finālsērijā ar 4-1 pieveica “Kiekko-Espoo”. Jelgavas “Zemgale”/LLU 2021./2022.gada sezonā izcīnīja savu pirmo Latvijas čempionu titulu, finālsērijā ar 4-0 pieveicot iepriekšējo čempioni “Olimp”/”Venta 2002”.