“Zemgale”/LLU arī atbildes spēlē uzveic “Prizmu” un sasniedz Latvijas kausa pusfinālu

09/11/2015 21:51

Jelgava, 9.nov., LETA. Latvijas hokeja virslīgas komanda “Zemgale”/LLU “Optibet sporta bāra” Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā pirmdien ar 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) savā laukumā uzveica “Prizma” vienību no Rīgas, tādejādi iekļūstot pusfinālā.

Divus vārtus uzvarētāju labā guva Raimonds Vilkoits.

Pirmā perioda 17.minūtē mājinieki izvirzījās vadībā, kad precīzs bija Artūrs Āboliņš, bet otrās trešdaļas beigās Vilkoits panāca 2:0.

Pusotru minūti līdz finālsvilpei Valērijs Fiļimonovs vienus vārtus atguva un rīdzinieki pēdējā minūtē vārtsargu Edgaru Lūsiņu nomainīja pret sesto laukuma spēlētāju. Kad līdz trešā perioda beigām bija palikusi 41 sekunde, Vilkoits ripu raidīja jau tukšos vārtos, nodrošinot savai komandai uzvaru ar 3:1.

Mājinieku rindās par labāko tika atzīts Vilkoits, kamēr viesu komandā šis gods tika Lūsiņam.

Kā zināms, pirmajā spēlē ar 8:5 pārāki bija “Zemgale”/LLU hokejisti.

Svētdien pusfinālu sasniedza valsts čempione “Mogo”, kas ar 6:2 izbraukumā droši pārspēja pirmās līgas vienību “Daugavpils”/”LDz Cargo”. Abu komandu pirmajā spēlē pirms nedēļas “Mogo” sagrāva pretiniekus ar 11:1.

Jau vēstīts, ka grūtas uzvaras pirmajās “Optibet sporta bāra” Latvijas kausa izcīņas hokejā ceturtdaļfināla spēlē guva Ogres “Kurbada” un “Liepājas” komandas. “Kurbads” savā laukumā ar 5:2 apspēlēja pirmās līgas vienību “Prizma”/”Pārdaugava”, bet divu virslīgas vienību mačā trešdien “Liepāja” ar 2:0 pārspēja vienu no čempionāta vājākajām komandām “Rīga”.

Ceturtdien “Prizma”/”Pārdaugava” savā laukumā uzņems “Kurbadu”, bet svētdien “Liepāja” savu skatītāju priekšā spēkosies ar “Rīgu”.

Līdz pat finālam uzvarētāji kārtās tiks noskaidroti pēc divās spēlēs gūtajiem kopvērtējuma punktiem, bet kausa izcīņas fināls paredzēts 4.februārī “Arēnā Rīga”.