“Zemgale”/LLU hokejisti izlīdzina sēriju pret čempioniem “Rīga”/”Prizma”

15/03/2015 22:23

“Zemgale”/LLU vienībai svētdien izdevās panākt izlīdzinājumu Latvijas hokeja čempionāta izslēgšanas spēļu ceturtdaļfināla sērijā pret pašreizējo valsts čempioni “Rīga”/”Prizma”.

“Zemgale”/LLU savā laukumā pagarinājumā bija pārāki ar 5:4 (2:1, 1:2, 1:1, 1:0), sērijā līdz trim uzvarām panākot neizšķirtu 2-2.

Līdz cīņas viducim mājiniekiem no Jelgavas bija izdevies izvirzīties vadībā ar 3:1, taču līdz otrās trešdaļas izskaņai rīdziniekiem izdevās panākt neizšķirtu. Trešajā periodā “Zemgale”/LLU izvirzījās vadībā ar 4:3, taču 13 sekundes pirms pamatlaika beigām Mihails Bogdanovs panāca izlīdzinājumu.

Duelis līdz ar to turpinājās papildlaikā, kur uzvaras ripu Rīgas kluba vārtos ceturtajā minūtē iemeta Rihards Remiņš.

Uzvarētāju rindās ar vieniem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Valentīns Feoktistovs, kamēr pašreizējo valsts čempionu “Rīga”/”Prizma” sastāvā pa diviem vārtiem guva Mihails Kokļins un Bogdanovs.

Šīs sērijas izšķirošā – piektā – spēle norisināsies otrdien “Rīga”/”Prizma” laukumā, bet Jelgavas komandai izdevies atspēlēties no sev nelabvēlīgā sērijas rezultāta 0-2.

Šīs sērijas uzvarētāji pusfinālā tiksies ar regulārā čempionāta labāko komandu “Mogo”, kas ceturtdaļfinālā nepiedalās.

Jau vēstīts, ka sestdien pusfinālus sasniedza “Kurbads”, kas sērijā ar 3-0 pārspēja “Ogre”/”Sāga 97”, un “Liepāja”, kas ar tādu pašu rezultātu pieveica Jūrmalas HASC vienību.

Šīs abas komandas spēkosies pusfinālā.

Kā ziņots, regulārajā sezonā septiņas komandas sacentās piecos apļos. Regulārās sezonas uzvarētāji “Mogo” automātiski nodrošināja sev vietu pusfinālā, bet ceturtdaļfinālā savā starpā tiekas komandas, kas ierindojās no otrās līdz septītajai vietai.

Ceturtdaļfināla un pusfināla sērijas, kā arī sērija par trešo vietu noritēs līdz kādas komandas trim uzvarām, savukārt fināls tiks aizvadīts līdz četrām uzvarām.

Turnīrā, salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, ir par vienu komandu vairāk, turklāt čempionātā atkal ir pārstāvēta Liepāja.

Trīs spēcīgākās čempionāta komandas savā starpā sadalīs 70 000 eiro lielu balvu fondu.

Pagājušajā sezonā Latvijas čempionātā startēja sešas komandas, pirmo titulu vēsturē izcīnot “Rīga”/”Prizma” vienībai.