Zemīte nespēj atkārtot tāllēkšanā paveikto un PČ neiekļūst augstlēkšanas finālā

05/08/2022 09:26
Nokopēts
Lāsma Zemīte

Lāsma Zemīte ceturtdien Kolumbijas pilsētā Kali pasaules junioru čempionātā vieglatlētikā nekvalificējas pamatsacensībām augstlēkšanā. Zemīte ar pirmo mēģinājumu pārvarēja 1,67 un 1,72 metru augstumā novietoto latiņu, bet trīs mēģinājumi 1,76 metru augstumā bija nesekmīgi, dalot 18.vietu 19 sportistu konkurencē.

Lai iekļūtu pamatsacensībās, bija jāpārvar kvalifikācijas norma 1,85 metri, taču šoreiz labāko divpadsmitnieka noskaidrošanai pietika ar lēcienu 1,80 metru augstumā. Jau ziņots, ka ceturtdien piekto vietu septiņcīņā izcīnīja Latvijas daudzcīņniece Gerda Kerija Dreimane. Sestdien 5000 metru distanci skries Agate Caune.

Latviju pasaules U-20 čempionātā pārstāv Agate Caune 3000 un 5000 metru skrējienos, Lāsma Zemīte augstlēkšanā un tāllēkšanā, Gerda Kerija Dreimane septiņcīņā, Vineta Krūmiņa lodes grūšanā un diska mešanā, Sanija Ozoliņa šķēpa mešanā, Invida Mauriņa 800 metru skrējienā, Alisona Diāna Neidere kārtslēkšanā un Aleks Pelcmanis 400 metru barjersprintā. Sportistiem uz Kali līdzi devušies treneri Ainis Raubišķis, Māris Urtāns un Raivis Maķevics. Meistarsacīkstes norisināsies līdz sestdienai.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām