“Zeņit” uzvar Krievijas čempionāta mačā un kopvērtējumā pietuvojas Cauņas pārstāvētajai Maskavas CSKA

24/08/2015 22:56

Kazaņa (Krievija), 24.aug., LETA. Sanktpēterburgas “Zeņit” pirmdien Krievijas futbola premjerlīgas spēlē izbraukumā ar 3:1 (1:0) pārspēja Kazaņas “Rubin” spēlētājus, tādējādi čempionāta kopvērtējumā pietuvojoties Latvijas futbola izlases pussarga Aleksandra Cauņas pārstāvētajai Maskavas CSKA komandai.

Mača rezultātu 16.minūtē atklāja viesu komandā spēlējošais Oļegs Šatovs. Rezultāts 1:0 nemainījās līdz mača pēdējām 18 minūtēm, kad tika gūti vēl trīs vārti. Vispirms 72.minūtē 1:1 panāca Dinijars Biļaļetdinovs. Sešas minūtes vēlāk, kad vārtus guva brazīliešu uzbrucējs Halks, “Zeņit” atkal nonāca vadībā. Punktu šajā duelī pielika Šatovs, kurš, gūstot savus otros vārtus šajā cīņā, panāca 3:1.

Kā ziņots, CSKA sestdien izcīnīja jau sesto uzvaru šosezon, ar 2:1 savā laukumā pārspējot “Rostov” vienību.

Savukārt vēl vienā Krievijas čempionāta sestdienas mačā Maskavas “Spartak” viesos ar 3:1 (1:0) uzveica Permas “Amkar”. Tikmēr sestās kārtas ievadā piektdien Maskavas “Dinamo” vienībai mazākumā izdevās noturēt neizšķirtu 1:1 pret Groznijas “Terek”.

Čempionāta kopvērtējumā līdere ar maksimāli iespējamajiem 18 punktiem sešās cīņās ir CSKA, no kuras par trim punktiem atpaliek “Zeņit”. Viņiem ar 14 punktiem seko Maskavas “Lokomotiv” vienība.

Kā zināms, CSKA pagājušajā nedēļā UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas izšķirošās, “play-off”, kārtas pirmajā spēlē viesos ar 1:2 piekāpās Portugāles vicečempioniem Lisabonas “Sporting”. Atbildes spēle tiks aizvadīta jau šo otrdien.