Žguns: Nav patīkami atrasties zaudētājos pēc pirmās dienas, bet cerības vēl ir

Latvijas sieviešu tenisa izlase, sportazinas.com
Latvijas sieviešu tenisa izlase Foto: Latvijas Tenisa savienība

Piektdien Latvijas sieviešu tenisa izlase cieta divus zaudējumus cīņā pret Vācijas valstsvienību pārspēlēs par vietu Federāciju kausa pirmajā grupā.

Jau ziņojām, ka pirmajā mačā Aļona Ostapenko ar 5-7 un 4-6 atzina Andreas Petkovičas pārākumus, bet otrajā mačā labu sniegumu nodemonstrēja , kas ar 4-6, 6-4 un 1-6 sīvā cīņā piekāpās pasaules ranga 17. vietai Jūlijai Gērgesai.

“Diāna aizvadīja lielisku maču un viņa spēlēja taktiski pareizi. Gērgesa trešajā setā parādīja, kādēļ viņa ir pirmajā divdesmitniekā pasaulē,” sarunā ar medijiem atzina izlases kapteinis .

“Aļonai bija jāuzvar pirmais sets, kas diemžēl neizdevās. Ja viņa būtu uzvarējusi, tad spēles ritējums būtu pavisam citādāks. Turpinājumā sekoja kļūdas, kas beigās nosvēra svaru kausus par labu vācietei,” piebilda Žguns.

Izlases kapteinis komentēja gatavošanos sestdien gaidāmajām cīņām: “Protams, nav patīkami, ka pēc pirmās dienas atrodamies zaudētājos ar 0-2, bet vēl nekas nav beidzies. Rīt Aļonai jācīnās ar Gērgesu un tad jau redzēs, kas notiks tālāk. Rīt centīsimies izlabot kļūdas un cīnīsimies par uzvaru. Cerības vēl ir.”

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par