Zidāns neapmierināts ar “Real” vadību un piedraudējis aiziet

Zinedins Zidāns, sportazinas.com
Zinedins Zidāns | foto: Sky Sports

Spānijas futbola granda Madrides “Real” galvenais treneris ir ļoti vīlies, ka komandai nav izdevies piesaistīt Francijas izlases centra pussargu Polu Pogbā no Anglijas premjerlīgas vienības Mančestras “United”.

Pārrunas starp “Real” un “United” risinājušās visu vasaru, jo futbolists publiski paudis vēlmi pamest vienību, tomēr Madrides komandas prezidents Florentīns Peresss nav vēlējies maksāt “sarkano velnu” nosaukto cenu – 170 miljonus eiro.

Spānijas medija “El Pais” žurnālista Djēgo Toresa rīcībā esošā informācija liecina, ka Zidāns ar “Real” bezdarbību Pogbā transfēra sakarā ir tik ļoti noskaities, ka varētu pamest galvenā trenera posteni.

“Zidāns ir soli no aiziešanas, tādēļ, ka netika iegūts Pogbā. Zidāns personīgi Polam bija apsolījis, ka “Real” viņu iegādāsies, bet tagad šāds Peresa solis liek trenerim izskatīties nesvarīgam,” sacījis apskatnieks.

Tiek vēstīts, kad Zidāns nolēmis atgriezties pie “Real” stūres, Peress viņam apsolījis iegādāties Pogbā un sākt jaunu projektu.

“Real” šajā vasarā ieguva Beļģijas izlases spīdekli Edenu Azāru, kurš no Londonas “Chelsea” pārnāca par 168 miljoniem (kopā ar potenciālajiem bonusiem). Tāpat komanda par 60 miljoniem piesaistīja Serbijas izlases uzbrucēju Luku Joviču no Franfurktes “Eintracht”, bet Zidāns ar šo transfēru nav apmierināts, un izskatot iespējas 21 gadu veco futbolistu izīrēt.

Šovasar “Real” nonāca mediju uzmanības lokā, jo komanda nespēja atrisināt situāciju ar Geretu Beilu. Komandas vadība sākotnēji piekrita 30 gadus veco Velsas uzbrucēju pārdot uz Ķīnas komandu Dzjansu “Suning” par 20-25 miljoniem eiro, bet pēdējā brīdī “Real” prezidents Florentīns Peress no šāda darījuma atteicies.

Zidāns jau pavēstījis, ka Beils nav viņa plānos nākamās sezonas kontekstā, esot neapmierināts kā komandas vadība rīkojusies atstājot uzbrucēju komandā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par