Zidāns saslimis ar Covid-19

22/01/2021 15:49

Spānijas futbola granda Madrides “Real” galvenais treneris Zinedins Zidāns inficējies ar Covid-19, piektdien paziņoja komanda. 48 gadus vecais Francijas speciālists piektdien Spānijā pirms gaidāmā mača ar “Alaves” komandu nepiedalījās preses konferencē. Tāpat zināms, ka viņš nedosies izbraukumā kopā ar komandu, kas sestdien tiksies ar “Alaves”.

Zidāna vietā pienākumus pagaidām pildīs viņa asistents Davids Betonī.  Francūža asistents piektdien atklāja, ka ir runājis ar savu kolēģi, kurš izplānojis taktisko zīmējumu pret “Alaves” komandu. Betonī norādīja, ka Zidāns jūtas labi.

Lai atgrieztos pie komandas, Zidānam būs jānodod divi negatīvi Covid-19 testi, kas nozīmē, ka viņš varētu izlaist vairāk nekā tikai vienu spēli. Nākamās spēles “Real” paredzētas 30.janvārī, kā arī pirmajā februāra nedēļā. “Real” ar 37 punktiem 18 spēlēs Spānijas čempionātā ieņem otro pozīciju, kamēr līdere Madrides “Atletico” ir septiņu punktu attālumā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/02/2021 23:02

Štelmahera spīts un ko saka skaitļi – kā Latvija pazaudēja biļeti uz EČ finālturnīru

Latvijas basketbols šobrīd nepiedzīvo vieglākos laikus. Abas galvenās valsts izlases nav kvalificējušās kontinenta lielākajam basketbola forumam, kaut gan darbs bija ne tikai izdarāms, bet klasificējās “obligāti izdarāmo” sarakstā. Šajā materiālā…