Ziemassvētkos tiks uzsākts fanu balsojums par NBA Zvaigžņu spēles dalībniekiem

09/12/2021 09:02
2022. gada NBA Zvaigžņu spēle

Nacionālā basketbola asociācija (NBA) sāks Zvaigžņu spēles balsošanu 25. decembrī plkst 18:00 pēc Latvijas laika, bet tā tiks pārtraukta 22. janvārī plkst. 7:00 pēc Latvijas laika. Balsot būs iespējams trīs platformās – NBA aplikācijā, NBA mājaslapā, kā arī vietnē “Twitter”.

NBA aplikācijai var piekļūt jebkurš, kurš izmanto ierīci ar “Android” vai “iOS” operētājsistēmu. Līdzjutēji vienu reizi 24 stundu laikā varēs izvēlēties katras konferences piecus spēlētājus – divus aizsargus un trīs garos spēlētājus. Līdzīgi kā aplikācijā balsi būs iespējams nodot arī NBA mājaslapā. Arī tur faniem reizi dienā būs iespējams atdot balsi par saviem pieciem favorītiem Rietumu un Austrumu konferencēs.

Vietnē “Twitter” balsojums norisinājies jau iepriekš. Šoreiz lietotāji varēs balsot ar ierakstu, retvītu, vai arī atbildi, izmantojot tēmturi #SpēlētājaVārdsUnUzvārds, kā arī būs balss tiks nodota, ja pie basketbolista vārda un uzvāra tiks pierakstīts tēmturis #NBAAllStar. Līdzjutēji 24 stundu laikā “Twitter” varēs balsot par 10 dažādiem spēlētājiem.

Pēc tam balsojumam pievienosies arī līgas basketbolisti un mediji. Līdzjutēji sastādīs 50% no kopējā balsojuma, bet divām pārējām grupām tiks 25% balsu. Zvaigžņu spēle šajā sezonā tiks aizvadīta 2022. gada 20. februārī. Šosezon to rīkos Klīvlendas pilsēta, paralēli svinot NBA 75. gadadienu. Pēdējo reizi Klīvlenda šo pasākumu uzņēma 1997. gadā, kad tika atzīmēta līgas 50. sezona.

Pieslēgties

Dienas fokusā

26/01/2022 16:37

“Riga” ir vienīgais klubs Baltijā, kura vērtība pēc “Transfermarkt” aplēsēm sasniedz 10 miljonus

“Optibet” Virslīgas klubs “Riga” kļuvis par vienīgo futbola organizāciju Baltijā, kuras vērtība pēc portāla “Transfermarkt” datiem sasniegusi 10 miljonus eiro. “Transfermarkt” dati norāda, ka šobrīd “Riga” sastāva vērtība ir 10,84…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…