Ziemeļamerikā Porziņģi salīdzina ar Ivanu Drago

Kristaps Porziņģis, sportazinas.com
Kristaps Porziņģis | Foto: Vernon Bryant

Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Dalasas “Mavericks” spīdeklis individuāli trenējas dzimtajā Liepājā un sociālajā tīklā “Instagram” vakar atrādīja savus muskuļus.

Ziemeļamerikas mediji steiguši latvieti salīdzināt ar filmas “Rocky” vienu no varoņiem – Ivanu Drago. Viņu filmā atveidoja zviedru aktieris Dolfs Lundgrēns.

Savukārt cits sociālā tīkla “Twitter” lietotājs atradis līdzību ar aizvadītās regulārās sezonas vērtīgāko spēlētāju Janni Adetokunbo.

Liepājnieka publicēto attēlu pamanījuši arī Ziemeļamerikas basketbola mediji un apskatnieki, norādot, ka četru gadu laikā Porziņģis noteikti kļuvis daudz spēcīgāks. Tieši ķermeņa nostiprināšana bija Porziņģa mērķis, kad spēka uzbrucējam krustenisko saišu plīsuma dēļ nācās izlaist visu pagājušo sezonu.

Var paredzēt, ka gaidāmajā sezonā Porziņģis būs krietni spēcīgāks divcīņas. Tieši fiziskā spēka trūkums bija viens no ekspertu minētajiem mīnusiem Kristapa pirmajās sezonās NBA.

Kā zināms, Porziņģis gada sākumā tika aizmainīts uz “Mavericks”, bet pēc tam vasarā parakstīja maksimālo 158 miljonu dolāru līgumu uz pieciem gadiem.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par