Ziemeļeiropas futbola federācijas izskata iespēju neiesaistīties FIFA norisēs, ja PK tiks aizvadīts ik pēc diviem gadiem

15/10/2021 20:07

Ziemeļeiropas valstu futbola federācijas pievienojās tiem, kas neatbalsta Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) ierosinājumu rīkot Pasaules kausu ik pēc diviem gadiem, sākot ar 2028.gadu.

Ja šādas izmaiņas notiktu, attiecīgās futbola federācijas izskatītu iespēju vairs neiesaistīties FIFA norisēs. Dānijas, Zviedrijas, Norvēģijas, Somijas, Islandes un Fēru salu federācijas piektdien vienojās, ka šādas izmaiņas nodarītu kaitējumu Eiropas, citu valstu un arī sieviešu futbolam, kā arī padarītu spēlētāju noslodzi vēl lielāku.

FIFA ierosinājumu grupa, kopā ar bijušo Londonas “Arsenal” treneri Arsēnu Vengeru nesen ierosināja, ka Pasaules kausu futbolā varētu rīkot ik pēc diviem gadiem sākot ar 2028.gadu. Tika teikts, ka spēlētājiem nebūtu papildu spēles, kā arī būtu garantēti atpūtas periodi un starptautiskie pārtraukumi būtu vienu vai divas reizes gadā.

Šo ideju neatbalsta Eiropas Futbola asociāciju savienība (UEFA) un arī nacionālās federācijās, kam pievienojās arī vairāki klubi un spēlētāji. Dānijas futbola federācijas pārstāvis Jespers Mellers teica, ka FIFA plāni varētu izjaukt visus pūliņus popularizēt sieviešu futbolu. “FIFA plāns rīkot Pasaules kausu ik pēc diviem gadiem izjauktu visus attīstības plānus sieviešu futbolam un padarītu sarežģītāku procesu to attīstīt gan Dānijā, gan pasaulē,” piebilda Dānijas federācijas pārstāvis. “Sliktākajā gadījumā mēs neizslēdzam iespēju izstāties no FIFA.”

Viņš arī norādīja, ka FIFA neieklausās pārējos viedokļos par šo lēmumu un ir noskaņota veikt pārmaiņas arī tādā gadījumā, ja tām pretojas.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Entonijs Edvardss un Kristaps Porziņģis
09/12/2021 10:40

“Timberwolves” talants Edvardss atzīst, ka labākais NBA spēlētājs aizsardzībā zem groza ir Porziņģis

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Minesotas “Timberwolves” spēlētājs Entonijs Edvardss pēc aizvadītā mača pret Jūtas “Jazz” sniedzis savus komentārus par komandas spēli uzbrukumā. Aizvadītajā naktī “Timberwolves” ar rezultātu 104:136 atzina…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…