Žigajevs par Fortesa traumu: Uzreiz pēc spēles aizbraucu uz viņa mājām un atvainojos

23/04/2018 11:01
Nokopēts

Vakar Latvijas SynotTip Virslīgas 4. kārtas centrālā spēlē pērnās sezonas čempionvienība Jūrmalas “Spartaks” spēkojās ar FK “Ventspils” futbolistiem. Īpašs mačs bija pussargam Jurijam Žigajevam, kuram tas bija duelis pret savu bijušo komandu. Sportazinas.com sazinājās ar futbolistu, lai noskaidrotu Žigajeva iespaidus.

Kādi ir Tavi iespaidi par vakardienas spēli? Tomēr ilgus gadus pavadīji “Ventspils” rindās

Bija tāda dīvaina sajūta. Protams, melošu, ja teikšu, ka tur nekas īpašs nebija. Tomēr visi pazīstamie cilvēki ir palikuši komandā, tāpēc bija interesanta spēle.

Spēles beigās sanāca asa epiozde pret Amansiju Fortesu, vari, lūdzu, to nokomentēt? (Žigajevs 82. minūtē par šo pārkāpumu saņēma dzelteno kartīti. aut.piez) 

Diemžēl, puisim sanāca nopietna trauma – kājas lūzums. Uzreiz pēc spēles aizbraucu uz viņam mājām Ventspilī un atvainojos. Mazliet parunājām, protams, ka nepatīkams brīdis. Negribēju, lai viņam būtu trauma. Vienkārši epizodē gribēju apturēt pretuzbrukumu un nespēju tikt līdz bumbai.

Vai pēc spēles sanāca parunāt ar bijušajiem komandas biedriem?

Nu, tā. Tikai pāris vārdus. Nekā īpaša.

Kāpēc nepaliki “Ventspils” komandā? 

Negribu neko komentēt. Tā dzīvē gadās. Tagad esmu “Spartaka” spēlētājs un esmu priecīgs par to.

Kā vispār esi iejuties “Spartaka” komandā?

Jā, viss kārtībā. Labs kolektīvs, jauns treneris. Daudz jāstrādā, daudz jāprogresē, jo mums ir jauna komanda savākta. Labi spēlētāji, bet izveido komandas ķīmija. Jāpierod vienam pie otra.

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām