Žigajevs par Nikolato: Man nav šaubu, ka taktiski Latvijas izlase spēlēs pareizi

08/02/2024 23:42
Nokopēts
Jurijs Žigajevs

Bijušais Latvijas valstsvienības spēlētājs Jurijs Žigajevs komentējis izmaiņas Latvijas izlases treneru kolektīvā.

Jau vēstīts, ka par futbola valstsvienības stūrmani nozīmēts itālis Paolo Nikolato, kurš iepriekš strādājis tikai savā dzimtenē, pēdējos septiņos gadus vadot dažāda vecuma Itālijas jauniešu izlases.

“Es gribētu izteikt prognozi. Pēc pirmās vai otrās nometnes kāds no spēlētājiem intervijās teiks – mēs tik daudz skatāmies video, treniņos ir tik daudz taktikas un tie ir tik gari. Man “Ventspilī” bija pieredze ar itāļu treneri [Nuncio Dzavetjēri], viņi tiešām ir pagriezti uz to taktiku,” pārliecināts Žigajevs.

“Man nav šaubu, ka tieši taktiski mēs spēlēsim pareizi. Tālāk jau skaidrs – meistarība un viss pārējais. Neesmu redzējis nevienu spēli viņa komandai. Bet “Transfermark” rakstīts, ka viņš dod priekšroku shēmai 3-5-2, kas, manuprāt, Latvijas izlasei der. Būs interesanti pavērot,” saka treneris.

“Tas cepiens par to, ka it kā 21. gadā nezinātu angļu valodu.. Pirmkārt, LFF prezidents teica, ka 3-4 mēnešu laikā treneris uzlabos savas angļu valodas prasmes, bet otrkārt, futbola valoda [ir universāla],” uzsver Žigajevs.

Nikolato: Visam pāri stāv ideja, ka mēs spēlējam tieši līdzjutējiem, nevis tikai paši sev

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām