Zināma Latvijas čempione pludmales futbolā

Linden City BSC, sportazinas.com
Linden City BSC

Priekšlaicīgi par šī gada Latvijas pludmales futbola čempionāta uzvarētājiem kļuvuši “Linden City BSC” vīri, kas izšķirošajā mačā ar 2:1 pārspēja BFC “Spartaks Jūrmala”, tādējādi kļūstot konkurentiem neizsniedzami. Toties cīņa par sudraba un bronzas godalgām vēl tikai priekšā.

Liepājnieki ceturtdien ar 2:1 pārspēja tuvākos sekotājus BFC “Spartaks Jūrmala”, un tā kā pastarīši FK “TUC/Top Media” atņēma punktus “Grifs AG/Robežsardze” – 4:6 pagarinājumā, kļuva konkurentiem neaizsniedzami. Teorētiski uz to brīdi atstatumu punktu ziņā līdz līderiem vēl varēja kliedēt jau pieminētā Jūrmalas komanda, kā arī “Zep/Forevers”, taču pret abām šīm vienībām Liepājas komandai ir pozitīva bilance savstarpējās spēlēs.

Dienas otrajā mačā “Linden City” ar 9:0 sagrāva “TUC/Top Media”, un tā kā “Zep/Forevers” papildlaikā piekāpās Ludzas  komandai (3:4), tad liepājnieku pārsvars pār tuvākajiem sekotājiem sasniedzis jau deviņus punktus.

Pēdējā posmā 8.augustā toties izšķirsies vietu sadalījums no otrās līdz ceturtajai. Nedaudz labākās starta pozīcijās atrodas “Spartaks Jūrmala” un “Zep/Forevers”, kas par diviem punktiem apsteidz “Grifs AG/Robežsardze”, taču pēdējie visu var labot. Īpaši svarīgas būs spēles starp Jūrmalas un Ludzas komandām, tūdaļ pēc tam arī starp “Spartaks Jūrmala” un “Zep/Forevers”.

Ar astoņiem precīziem sitieniem piecos mačos rezultatīvāko spēlētāju saraksta priekšgalā joprojām atrodas Nurutdins Mamadiejevs (“Linden City BSC”). Tikpat panākumu, taču sešās spēlēs arī Vladam Rimkus (“Grifs AG/Robežsardze”), bet pa sešiem vārtiem guvuši Giorgi Diakvinišvili (“Zep/Forevers”), Jans Peletskis un Sergejs Vasiļjevs (abi “Linden City BSC”).

Turnīra tabula

V Komandas Sp U Z Vārti P-ti
1. “Linden City BSC” 7 5 1 42:10 18
2. BFC “Spartaks Jūrmala” 6 3 3 23:24 9
3. FK “Zep/Forevers” 6 3 3 22:20 9
4. “Grifs AG/Robežsardze” 6 3 3 24:23 7
5. FK “TUC/Top Media” 7 1 6 15:49 3

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par