Zināma Zorika alga Turcijā, līgumu piedāvāja arī “Prometey”

22/06/2023 10:39
Nokopēts
Kristers Zoriks

Latviešu basketbolista Kristera Zorika alga Turcijas komandā “Petkim Spor” būs tuvu 20 tūkstošiem eiro mēnesī jeb 200 tūkstošiem par sezonu, raidījumā Ūdenszeļļi atklājis Edgars Buļs.

“Līgums ir uz diviem gadiem, pēc pirmās sezonas to var izpirkt par mazu summu. Ja noplosīsies un būs vajadzīgs liels solis uz priekšu, tā nebūs problēma. Ja nenoplosīsies, tad divi gadi. Varianti bija katrā valstī no lielajiem čempionātiem. “Prometey” bija pirmais, kas nāca ar piedāvājumu, bet tas nebija variants. Kristeram galvenais mērķis bija kļūt par starta sastāva saspēles vadītāju. No Spānijas ar piedāvājumu bija gatavs iet klubs no turnīra tabulas vidusdaļas,” atklājis basketbola aģents Artūrs Šenholfs.

“Kārlis Šiliņš – tas pats princips. Pirmā prioritāte bija sākuma piecinieks. Jāparāda, ka var spēlēt arī augstākā līmenī. Viņa opcijas bija viduseiropa – Vācija, Beļģija, Polija, ģeogrāfija nebija tik plaša. Arī Žagaram meklējam vietu starta pieciniekā. Ir interese arī no Eirolīgas, bet tur nav runas par startera pozīciju, tāpēc šis variants droši vien neder,” pastāstīja aģents.

Tāpat raidījumā tika atklāts, ka Rīgā bāzētajam Ukrainas klubam varētu pievienoties kāds cits latvietis. “Runā, ka Dairis Bertāns varētu pievienoties “Prometey”. Viņi skatījās arī uz Rihardu Lomažu, bet piedāvājums nebija apmierinošs. Laba ziņa, ka viņi beidzot sapratuši – komandā vajag kādu latvieti, lai nāktu vairāk cilvēku. Dairim tika piedāvāts atbilstošs līgums, viņš nebūs no tiem, kurš pārdzīvos, ja spēlē iesaistīsies no soliņa.”

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām