Zināmas komandas, kuras cīnīsies par Latvijas kausu volejbolā

02/11/2023 11:53
Nokopēts

Par Latvijas kausu volejbolā cīnīsies desmit vīriešu un piecas sieviešu komandas, vēsta Latvijas Volejbola federācija (LVF).

Trešdien “Cewood” Latvijas kausa volejbolā izloze lēma, ka 8.novembrī astotdaļfinālā tiksies “Piejūra”/MSĢ un MĪ/”Līgatne” un “Jelgava” un “Kuldīga”/KNSS komandas. Sievietēm turnīrs novembra beigās sāksies ar ceturtdaļfināliem, bet finālčetrinieka cīņas kopā ar jaunajiem volejbolistiem “Rimi” Olimpiskajā centrā notiks 16. un 17.decembrī.

Vīriešiem ar pirmo numuru ir izsēta iepriekšējās sezonas Latvijas kausa ieguvēja RTU/”Robežsardze/Jūrmala”, ar otro numuru – viņu pretinieki 2022.gada kausa izcīņas finālā Jēkabpils “Lūši” volejbolisti, bet ar trešo – valsts čempione “Ezerzeme”/DU. Par kausu cīnīsies arī “Optibet” Latvijas čempionāta pārstāvji “Vecumnieki”, “Jelgava”, “Aizpute”, “Piejūra”/MSĢ un “Ventspils”, kā arī Entuziastu Volejbola līgas komandas MĪ/”Līgatne” un “Kuldīga”/KNSS.

Astotdaļfināli notiks 8. un 15.novembrī, bet pārējās sešas komandas sacensībās iesaistīsies ceturtdaļfinālos, kuri tiks aizvadīti 22. un 29.novembrī. Šogad jau pusfinālā var tikties iepriekšējās sezonas finālisti. Pirms gada finālā jūrmalnieki Rīgā uzvarēja ar 3-2 (24:26, 25:22, 25:19, 21:25, 15:13).

Sievietēm vietu pusfinālā jau nodrošinājusi ar pirmo numuru izliktā pagājušā gada Latvijas kausa ieguvēja RVS/LU, fināliste RSU/MSĢ un vēl viena “Optibet” Baltijas Sieviešu volejbola līgas komanda “Jelgava”. Ceturtdaļfinālā cīņu par kausu uzsāks “Optibet” Latvijas čempionāta komandas LU/RVS un “Mārupes SC”, sacenšoties 22.novembrī un 6.decembrī. Pirmā spēle notiks LU/RVS laukumā.

Pagājušā gada kausa finālā RVS/LU ar 3-0 (25:15, 25:20, 25:16) pieveica RSU/MSĢ.

Astotdaļfinālos un ceturtdaļfinālos vienības aizvadīs pa divām spēlēm – pirmais mačs notiks zemākā ranga komandas laukumā, bet otrā cīņa – augstākā ranga komandas laukumā. Ja pēc abām spēlēm bilance būs 1-1, tiks aizvadīts “zelta sets” līdz 25 punktiem ar divu punktu pārsvaru. Latvijas kausa pusfināli un fināli plānoti attiecīgi 16. un 17.decembrī “Rimi” Olimpiskajā centrā.

“Cewood” Latvijas kausa ieguvēji izcīnīs tiesības startēt Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) organizētajās Eiropas kausu izcīņas sacensībās 2024./2025.gada sezonā, ja LVF tiks piešķirtas dalības kvotas.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām