Zināmas Sevastovas un Ostapenko pretinieces Sidnejas “Premier” turnīrā

Anastasija Sevastova, sportazinas.com
Anastasija Sevastova Foto: AFP/China OUT

Latvijas pirmā rakete sieviešu tenisā Anastasija Sevastova Austrālijas pilsētā Sidnejā gaidāmo WTA “Premier” sērijas turnīru sāks pret Nīderlandes pārstāvi Kiki Bertensu, bet Aļona Ostapenko sacentīsies pret mājinieci Ešliju Bārtiju, noskaidrojies sestdien notikušajā izlozē.

Sacensības Sidnejā Latvijas pārstāvēm būs noslēdzošais pirms sezonas pirmā “Grand Slam” – Austrālijas atklātā čempionāta.

Pasaules ranga 11.vietas īpašniece Sevastova šoreiz nav starp izliktajām tenisistēm, bet pirmajā kārtā viņai būs jātiekas ar planētas devīto raketi Bertensu. Abas tenisistes savā starpā tikušās divas reizes, uzvaras un zaudējumus dalot uz pusēm.

Pašlaik 27 gadus vecā Bertensa Sidnejā izlikta ar septīto numuru, bet karjeras laikā viņa izcīnījusi septiņus WTA titulus, no kuriem trīs bija pagājušajā gadā. Karjeras rekords WTA rangā viņai ir tieši devītā pozīcija, ko viņa ieņem pašlaik.

Tikmēr pasaules 22.rakete Ostapenko pirmajā kārtā Sidnejā spēkosies ar 22 gadus veco Bārtiju, kura WTA rangā atrodama 15.vietā. Arī šīs tenisistes savā starpā tikušās divas reizes, uzvaras un zaudējumus dalot uz pusēm. Abas savstarpējās cīņas notika 2017.gadā.

Bārtija karjeras laikā guvusi trīs WTA titulus, no kuriem divi bija pagājušajā sezonā, turklāt viņa bija labākā sezonas otrajā svarīgākajā noslēguma turnīrā “WTA Elite Trophy”. Šobrīd pasaules rangā ieņemtā 15.vieta arī ir austrālietes karjeras rekords.

Pērn abas Latvijas tenisistes Sidnejas turnīrā cieta zaudējumus pirmajā kārtā.

Turnīrs Sidnejā notiks uz cietā seguma.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par