Zināmas visas Čempionu līgas grupu turnīra dalībniecas

29/08/2019 09:31
Amsterdamas

Vakar vairākās Eiropas pilsētās norisinājās UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas pēdējās kārtas atbildes spēles, pēc kurām kļuvušas zināmas visas grupu turnīra komandas.

Amsterdamas “Ajax” pēc bezvārtu neizšķirta izbraukuma spēlē pret Nikosijas APOEL savu līdzjutēju priekšā pārspēja pretiniekus ar 2:0 (1:0). Pirmā puslaika izskaņā rezultātu atklāja Edsons Alvaress, bet desmit minūtes pirms pamatlaika beigām mājinieku pārsvaru dubultoja Dušans Tadičs.

Citā mačā “Brugge” apspēlēja Lincas LASK ar 2:1 (0:0), svinot uzvaru divu spēļu summā ar 3:1. Visi interesanti notikumi norisinājās otrā puslaika otrajā pusē. 70. minūtē uzbrucējs Hanss Vanakens pirmo reizi pārspēja pretinieku vārtsargu. Četras minūtes vēlāk uz mājinieku vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, ko veiksmīgi realizēja viesu spēlētājs Žoau Klauss.

LASK izredzes gūt otros vārtus samazināja aizsarga Gernota Traunera noraidījums, līdz ar ko no 81. minūtes komanda bija spiesta spēlēt desmit cilvēku sastāvā. Punktu spēlei pielika Emanuels Denniss, izvirzot “Brugge” vadībā īsi pirms pamatlaika beigām – 2:1.

Grupu turnīrā iekļuva arī Prāgas “Slavia”, kas uzvarēja Klužas-Napokas CRF ar 1:0. Vienīgos vārtus spēles 68. minūtē guva aizsargs Jans Borils. Divu spēļu summā Čehijas čempione bijusi pārāka ar 2:0.

Pēc šo maču rezultātiem ir zināmas visas 32 grupu turnīra dalībnieces, kuras ir sadalītas četros grozos. Grupu izloze norisināsies jau šodien.

1. grozs: “Liverpool”, Londonas “Chelsea”, “Barcelona”, Mančestras “City”, Turīnas “Juventus”, Minhenes “Bayern”, Parīzes “Saint-Germain”, Sanktpēterburgas “Zenit”
  2. grozs: Madrides “Real”, Madrides “Athletico”, Dortmundes “Borussia”, “Napoli”, Doņeckas “Shakhtar”, Totenhemas “Hotspur”, Lisabonas “Benfica”, Amsterdamas “Ajax”
  3. grozs: “Lyon”, Leverkūzenes “Bayer 04”, Zalcburgas “Red Bull”, Pireju “Olympiacos”, “Brugge”, “Valencia”, Milānas “Inter”, Zagrebas “Dinamo”
  4. grozs: Maskavas “Lokomotiv”, “Genk’, Stambulas “Galatasaray”, Leipcigas “Red Bull”, Prāgas “Slavia”, Belgradas “Red Star”, “Atalanta”, “Lille”.