Zināmas visas komandas, kas piedalīsies “Spēlēt.lv CS:GO Akadēmijas” finālturnīrā

05/10/2021 20:44

Kā jau ziņots, tuvojas 16. un 17. oktobrī notiekošais “Spēlēt.lv Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) Akadēmijas” finālturnīrs un no 25. līdz 26. septembrim tika noskaidrotas divas komandas, kas tam kvalificējās no pirmā atlases turnīra – “Tranquillum” un “Daugava”.

Aizvadītajā nedēļas nogalē “FACEIT” platformā pēc “Double-Elimination” “Best of three” principa notika otrais kvalifikācijas turnīrs. Tajā tapa zināms, ka uz finālturnīru dosies arī “SACRAMENTO” un “coluant-” komandas.

Interesanti, ka abas komandas gana veiksmīgi piedalījās jau pirmajā atlases turnīrā, tomēr lielā mērā noslēguma fāzē atdūrās tieši pret finālturnīru sasniegušajām vienībām – “Tranquillum” un “Daugava”. Tas par mata tiesu liedza pārvarēt pirmā kvalifikācijas turnīra barjeru, bet abas komandas lietderīgi izmantoja “Spēlēt.lv CS:GO Akadēmijas” piedāvāto formātu ar iespēju pieteikties uz otro atlases posmu un tajā iegūt kādu no atlikušajām divām vietām finālturnīrā, kas komandām arī izdevās.

“SACRAMENTO” vienība ceļu pretī finālturnīram veica ar lieliem platiem soļiem, itin viegli tiekot galā ar visiem, kas stājās pretī līdz pat augšējā zara finālam, ar rezultātu 2:0 uzvarot sekojošās komandas: “HAVENs” (16:2 un 16:3), “PieNotava” (16:3 un 16:5) un “deprEST” (16:12 un 16:10).

Arī “coluant-” visai droši uzvarēja visas cīņas pa ceļam uz augšējā zara finālu, kad ar rezultātu 2:0 sakāva tādas vienības, kā “paslepies” (16:2 un 16:5) un “skontogaming” (16:3 un 16:12), kā arī ar rezultātu 2:1 (16:12, 7:16 un 19:17) pieveica gana spēcīgo “Cosmoss Riga” komandu.

“SACRAMENTO” un “coluant-” – nomināli vienas no stiprākajām un Latvijā zināmākajām komandām tikās augšējā zara finālā, kad beidzot “SACRAMENTO” saskārās ar vērā ņemamām grūtībām, cīņai nonākot līdz trīs spēlēm. Virsroku gan beigās guva “SACRAMENTO”, uzvarot ar rezultātu 2:1 (16:19, 16:11 un 16:8).

Pirmā sērijas spēle notika “coluant-” izvēlētajā “Ancient” kartē. Ar grūtībām, bet tomēr “coluant-” vienībai ar vienlīdzīgām spēlētaju pūlēm, katram sakrājot vismaz 22 “killus”, izdevās nosargāt “Ancient” teritoriju. Tas deva “coluant-” vienībai uzvaru ar rezultātu 19:16, labākajam esot “rudy0y0”, kurš nošāva pretiniekus 29 reizes. Jāpiebilst, ka arī “SACRAMENTO” izrādīja savu spēku, diviem spēlētajiem – “MyLastMinion” un “imposonyy”, sakrājot 29 “killus”.

Sērija turpinājās ar divām “SACRAMENTO” izvēlētām kartēm. Pirmā no tām bija “Inferno”, kurā turpinājās abu komandu līdzīgā cīņa. Otrajā puslaikā, uzvarot deviņus raundus, sev par labu gan visu vērsa “SACRAMENTO”, kas triumfēja ar rezultātu 16:11. Atšķirībā no pirmā mača ievērojami labāku sniegumu demonstrēja “SACRAMENTO” spēlētājs “ZetBest”, kurš bija labākais savā komandā, nošaujot “coluant-” pārstāvjus 23 reizes.

Izšķirošā spēle risinājās “Overpass” teritorijā. Iekrājot septiņu raundu pārsvaru jau pirmajā periodā, visu droši nokārtoja “SACRAMENTO” komanda un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 16:8. Interesanti, ka arī šoreiz “SACRAMENTO” vienībai atradās jauns līderis ar 24 “killiem” – spēlētājs “Green9K”, kurš bija visklusākais iepriekšējā sērijas mačā. “Coluant-” šoreiz nebija ko likt pretī šādām līderu maiņām un tas nozīmēja, ka “SACRAMENTO” ieguva savu vietu finālturnīrā.

“Coluant-” turpināja cīņu apakšējā zarā, kur tā noritēja starp visām vienu sakāvi cietušajām komandām, labākajai tiekot uz finālturnīru. Tajā “coluant-” uzreiz nonāca uz fināla cīņu, spēkojoties ar “erida” vienību.

“Erida” pirmstam augšējā zarā bija pieveikusi “Motivacija0” komandu ar rezultātu 2:0 (16:1 un 16:3), bet kapitulēja “deprEST” vienībai ar rezultātu 1:2 (11:16, 16:5 un 12:16). Tas likumsakarīgi noveda “erida” uz apakšējo zaru, kur ceļā uz finālu tā “Best of one” formātā ar rezultātu 1:0 pieveica sekojošās komandas: “Ar aciim ciet” (16:7), “Agartha Esport” (16:9), “Cosmoss Riga” (16:11) un “deprEST” (16:14).

Abu turnīra apakšējā zara fināla komandu ceļš bija diametrāli pretējs. Šķiet, “erida” vienībai agrā nonākšana apakšējā zarā un tādejādi garajā ceļā daudzās izcīnītās uzvaras varēja nākt par labu ticībai saviem spēkiem, turpretī, iespējams, uz “coluant-” komandas pleciem gūlās pamatīgs spiediens augšējā zara finālā piedzīvotās sakāves un neizmantotās iespējas dēļ. Neskatoties uz to, “coluant-” nodemonstrēja savu pārspēku un guva uzvaru ar rezultātu 2:0 (16:9 un 16:13).

Pirmo spēli labāk iesāka “coluant-” komanda, jo pirmajā puslaikā nodrošināja sev vadību ar rezultātu 10:5. Mača turpinājumā “erida” nespēja tikt līdzi pretiniekiem “killu” apjomā un atspēlēt šo deficītu, piedzīvojot sakāvi ar rezultātu 9:16. “Coluant-” vienības labā vairāk par 20 “killiem” guva gan “danss” – 24, gan “erners” – 22.

Otrajā spēlē identisku izrāvienu ar rezultātu 10:5 veica “erida”. “Coluant-” gan viegli prata to sadeldēt, otrajā puslaikā pretiniekiem ļaujot uzvarēt vien trīs raundos, kamēr paši uzvarēja 11. Ar divu līderu sekmēto lielisko sniegumu, “PrelideN-” nošaujot pretiniekus 27 reizes un “erneram” to izdarot 25 reizes, “coluant-” varēja svinēt triumfu un iegūto vietu finālturnīrā. Plašāka informācija par komandu sastāviem un spēļu rezultātiem apskatāma ŠEIT.

Jāatgādina, ka finālturnīrā četras labākās komandas savā starpā spēkosies klātienē jeb “LAN” formātā Royal Casino Spa & Resort Hotel telpās, Tērbatas ielā 73 no 16. līdz 17. oktobrim. Sīkāka informācija par turnīru un tā noteikumiem pieejama ŠEIT.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Dāvis Bertāns
28/11/2021 21:20

“Wizards” galvenais treneris par Bertāna snieguma krīzi: Kādā brīdī viņš atvērsies

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Vašingtonas “Wizards” galvenais treneris Vess Anselds atzinis, ka viņš neuztraucas par latviešu spēlētāja Dāvja Bertāna šīs sezonas vājo sniegumu, sakot, ka kādā brīdī viņš atvērsies…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…