Zināmi Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības pretinieki 2021. gada EČ kvalifikācijā

Latvijas vīriešu basketbola izlase, sportazinas.com
Latvijas vīriešu basketbola izlase. Foto: FIBA

Pirmdien Latvijas vīriešu basketbola valstvienība uzzināja savus pretiniekus 2021. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīram.

Latvijas vīriešu izlase spēlēs H apakšgrupā, kur tai būs jācīnās ar Grieķijas, Bosnijas un Hercogovinas un Bulgārijas valstsvienībām.

Kvalifikācijas pamatturnīrā piedalās 32 valstu izlases, kas sadalītas 8 grupās. Spēlēs arī četras valstis, kuras 2021. gada septembrī rīkos 24 komandu finālturnīru – Čehija, Gruzija, Itālija un Vācija. Rīkotājiem garantēta vieta finālturnīrā, no grupām, kurās šīs valstis ielozētas, finālturnīram kvalificēsies pa divām komandām, no pārējām četrām grupām – pa trijām.

Spēles notiks trijos “logos” – 2020. gada februārī un novembrī. 2021. gada februārī. Finālturnīrs risināsies 2021. gada septembrī Milānā, Prāgā, Tbilisi, Ķelnē un Berlīnē.

2021. gada Eiropas vīriešu čempionāta kvalifikācija

A grupaB grupaC grupaD grupa
Kval.ItālijaČehijaHorvātija
PolijaZiemeļmaķedonijaBeļģijaTurcija
IzraēlaIgaunijaLietuvaNīderlande
SpānijaKrievija Kval.Zviedrija
E grupaF grupaG grupaH grupa
SomijaAustrijaVācijaGrieķija
GruzijaUngārijaMelnkalneLatvija 
Kval.SlovēnijaKval.Bosnija
SerbijaUkrainaFrancijaBulgārija

 

Jau ziņots, ka Latvijas sieviešu valstsvienība tika ielozēta I grupā, kurā spēlēs arī Horvātija, Vācija un Ziemeļmaķedonija. Finālturnīram kvalificēsies katras grupas uzvarētājas un piecas no deviņām otro vietu īpašniecēm.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par