Zināmi Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības pretinieki 2021. gada EČ kvalifikācijā

Latvijas vīriešu basketbola izlase, sportazinas.com
Latvijas vīriešu basketbola izlase. Foto: FIBA

Pirmdien Latvijas vīriešu basketbola valstvienība uzzināja savus pretiniekus 2021. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīram.

Latvijas vīriešu izlase spēlēs H apakšgrupā, kur tai būs jācīnās ar Grieķijas, Bosnijas un Hercogovinas un Bulgārijas valstsvienībām.

Kvalifikācijas pamatturnīrā piedalās 32 valstu izlases, kas sadalītas 8 grupās. Spēlēs arī četras valstis, kuras 2021. gada septembrī rīkos 24 komandu finālturnīru – Čehija, Gruzija, Itālija un Vācija. Rīkotājiem garantēta vieta finālturnīrā, no grupām, kurās šīs valstis ielozētas, finālturnīram kvalificēsies pa divām komandām, no pārējām četrām grupām – pa trijām.

Spēles notiks trijos “logos” – 2020. gada februārī un novembrī. 2021. gada februārī. Finālturnīrs risināsies 2021. gada septembrī Milānā, Prāgā, Tbilisi, Ķelnē un Berlīnē.

2021. gada Eiropas vīriešu čempionāta kvalifikācija

A grupa B grupa C grupa D grupa
Kval. Itālija Čehija Horvātija
Polija Ziemeļmaķedonija Beļģija Turcija
Izraēla Igaunija Lietuva Nīderlande
Spānija Krievija  Kval. Zviedrija
E grupa F grupa G grupa H grupa
Somija Austrija Vācija Grieķija
Gruzija Ungārija Melnkalne Latvija 
Kval. Slovēnija Kval. Bosnija
Serbija Ukraina Francija Bulgārija

 

Jau ziņots, ka Latvijas sieviešu valstsvienība tika ielozēta I grupā, kurā spēlēs arī Horvātija, Vācija un Ziemeļmaķedonija. Finālturnīram kvalificēsies katras grupas uzvarētājas un piecas no deviņām otro vietu īpašniecēm.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par