Zināmi NBA zvaigžņu spēles sākumsastāvi

Lebrons Džeimss un Jannis Adetokunbo, sportaszinas.com
Lebrons Džeimss un Jannis Adetokunbo | Foto: nba.com

Nacionālajā basketbola asociācijā () nosaukti zvaigžņu spēles sākumsastāvi. Zvaigžņu spēles komandas kapteiņi būs (Milvoki “Bucks”) un (Losandželosas “Lakers”).

Tika nosaukti pieci basketbolisti no katras konferences, kuri februārī dosies savas komandas starta pieciniekā. Rezultātu par 50 procentiem noteica fanu balsojums, bet tika ņemts vērā arī mediju un pašu spēlētāju balsojums. Gan sākumsastāva spēlētājus, gan rezervistus no visiem nosauktajiem spēlētājiem izvēlēsies komandu kapteiņi.

No Austrumu konferences starta pieciniekā bez kapteiņa Adetokunbo, iekļuva arī aizsargi – Kemba Vokers (Bostonas “Celtics”), Trejs Jangs (Atlantas “Hawks”), uzbrucēji – Paskāls Sjakams (Toronto “Raptors”) un Žoels Embīds (Filadelfijas “76ers”).

No Rietumu konferences, ieskaitot kaptieni Džeimsu, sākumsastāvā spēlēs – Džeimss Hārdens (Hjūstonas “Rockets”), Luka Dončičs (Dalasas “Mavericks”), Kavai Lenards (Losandželosas “Clippers”) un Entonijs Deiviss (Losandželosas “Lakers”).

Kā nākamie 30.janvārī tiks nosaukti septiņi rezervisti no katras konferences (trīs uzbrucēji-centri, divi aizsargi, kā arī vēl divi spēlētaji), kurus izraudzīsies NBA komandu galvenie treneri.

Zvaigžņu spēle norisināsies 17.februārī Čikāgā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par