Zināmi Zvaigžņu spēles rezervisti

24/02/2021 09:54
Pols Džordžs

Nacionālā basketbola asociācija (NBA) nosaukusi vēl 14 Zvaigžņu spēles dalībniekus, ziņo “The Athletic” apskatnieks Šams Šaranija.

Rietumu konferences izlasi papildinājuši Kriss Pols (Fīniksas “Suns”), Pols Džordžs (Losandželosas “Clippers”), Damians Lilards (Portlendas “Trail Blazers”), Donovans Mičels, Rūdijs Gobērs (abi Jūtas “Jazz”) un Zions Viljamsons (Ņūorleānas “Pelicans”). Par septīto spēlētāju nosaukts Losandželosas “Lakers” pārstāvis Entonijs Deiviss, taču pašlaik viņš ir savainots un, visticamāk, pasākumā nepiedalīsies.

Tikmēr Austrumu konferences komandā iekļauti Džeimss Hārdens (Bruklinas “Nets”), Džūliuss Rendls (Ņujorkas “Knicks”), Džeisons Teitums, Džeilens Brauns (abi Bostonas “Celtics”), Zeks Lavīns (Čikāgas “Bulls”), Bens Simonss (Filadelfijas “76ers”) un Nikola Vučevičs (Orlando “Magic”).

Iepriekš ziņots, ka Losandželosas “Lakers” pārstāvi Lebronu Džeimsu, kuram tā būs karjeras 17. dalība zvaigžņu spēlē, izvēlējās par kapteini. Kopā ar viņu laukumā kopš pirmās sekundes dosies Goldensteitas “Warriors” zvaigzne Stefans Karijs (7. reize), Kristapa Porziņģa komandas biedrs, Dalasas “Mavericks” spīdeklis Luka Dončičs (2. reize), Denveras “Nuggets” basketbolists Nikola Jokičs (3. reize) un Losandželosas “Clippers” pārstāvis Kavai Lenards (5. reize).

Viņiem pretī stāsies Austrumu konference spēlētāji ar Bruklinas “Nets” zvaigzni Kevinu Durantu kapteiņa statusā, amerikānim tā būs 11. zvaigžņu spēle. Kopā ar Durantu starta piecinieka spēlēs Milvoki “Bucks” spīdeklis Jannis Adetokunbu (5. reize), Dāvja Bertāna komandas biedrs, Vašingtonas “Wizards” līderis Bredlijs Bīls (3. reize), Filadelfijas “76ers” spīdeklis Džoels Embīds (4. reize) un vēl viens Bruklinas “Nets” spēlētājs Kairijs Ērvings (7. reize).

Šosezon Zvaigžņu spēle notiks Atlantā, turklāt neierastā formātā, proti, gan pati spēle, gan pasākumi tiks aizvadīti vienas dienas ietvaros. Tiešraide sāksies pēc Latvijas laika 8. martā plkst. 00:00, bet pirmie konkursi paredzēti plkst. 1:30, kad risināsies “Tacko Bell” prasmju konkurss un “MTN DEW” trīspunktu metienu sacensības. Savukārt 3:00 tiks dots starts pašai Zvaigžņu spēlei, kuras puslaika pārtraukumā tiks aizvadīts “AT&T” “danku” konkurss.

Līdzīgi kā pērn arī šogad Zvaigžņu spēles pēdējā ceturtdaļā tiks godināts traģiski bojā gājušais Kobe Braients. Beidzoties trīs ceturtdaļām, tiks ņemts vērā, cik punktus līdz tam brīdim guvusi vadībā esošā komanda, kurai noslēdzošajā spēles nogrieznī būs jāiemet 24 punkti, lai uzvarētu, bet iedzinējiem nāksies gūt vairāk punktus, lai svinētu panākumu.