Zināms apakšgrupu sadalījums nākamā gada PČ hokejā

30/05/2022 09:12
Latvijas hokeja izlase

Līdz ar 2022. gada IIHF pasaules hokeja čempionāta beigām ir kļuvis zināms 2022. gada IIHF vīriešu pasaules spēka rangs.

Somija nosargājusi ranga augstāko vietu. Labāko piecinieks palicis tāds pats kā pēc olimpiskajām spēlēm. Somijai seko Kanāda, Krievija, ASV un Zviedrija. Bronzas medaļniece Čehija apsteigusi Šveici, iegūstot sesto vietu. Slovākija, Vācija un Dānija noslēdz pirmo desmitnieku tādā pašā secībā kā pirms trim mēnešiem. 11.vietā ierindojas Latvija. Tai seko Norvēģija, Francija un Baltkrievija. Austrija rangā pakāpusies par divām vietām, iegūstot 15. vietu. Top20 noslēdz Lielbritānija, Slovēnija un Ungārija. Pasaules rangā tiek ņemti vērā pēdējo četru gadu pasaules čempionātu un olimpisko spēļu rezultāti. Komandas, kuras šogad nevarēja piedalīties, saņēma punktus saskaņā ar 2022. gada IIHF sporta nolikumu.

Līdz ar ranga izziņošanu kļuvušas zināmas arī 2023. gada IIHF pasaules čempionāta hokejā provizoriskās grupas Tamperē (Somija) un Rīgā (Latvija). Latvija spēlēs vienā grupā ar Kanādu, Ameriku, Šveici, Slovākiju un Norvēģiju. Tamperē spēlēs Zviedrija, Čehija, Vācija, Dānija un Francija. Plašāka informācija par nākamā gada PČ, tostarp spēļu grafiku un informācija par biļetēm, kļūs zināma tuvāko mēnešu laikā. Jau ziņots, Rīga un Tampere rīkos 2023.gada pasaules hokeja čempionātu. Paredzams, ka čempionāts Rīgā un Tamperē noritēs no 2023.gada 12. līdz 28.maijam.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Latvijas basketbola izlase
26/06/2022 08:18

Latvijas izlase lūkos arī otrajā pārbaudes mačā pārmācīt principiālo pretinieci Lietuvu

Gatavojoties 2023.gada Pasaules kausa kvalifikācijas spēlēm, Latvijas vīriešu basketbola izlase šodien Šauļos tiksies ar Lietuvas izlasi. Spēle Šauļu arēnā sāksies plkst.19.30, to tiešraidē translējot Latvijas Televīzijas 7.kanālam (LTV7). Pirmajā abu…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām