Zināms, ar kurām basketbola zvaigznēm Lebrons piedalīsies filmā “Space Jam 2”

Lebrons Džeimss, sportazinas.com
Lebrons Džeimss. Foto: as.com

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spīdeklis no Losandželosas “Lakers” ir vienojies ar vairākiem basketbolistiem par dalību filmā “ 2”, ziņo “The Athletic” apskatnieks Šams Šaranija.

Jau ziņots, ka iepriekš Lebronam bija problēmas ar citu NBA zvaigžņu piesaistīšanu, un aprīlī Džeimsam vēl nebija izdevies vienoties par dalību filmā kaut ar vienu NBA zvaigzni. Pats Džeimss būs galvenajā lomā 1996. gadā uzņemtās filmas “Space Jam” otrajā daļā. Pirmajā filmā galvenais filmas varonis bija Maikls Džordans.

Šaranijas rīcībā esošā informācija liecina, ka Džeimss vienojies ar Portlendas “Trail Blazers” zvaigzni Demjenu Lilardu, Losandželosas „Lakers” jaunpienācēju Entoniju Deivisu, un Goldensteitas „Warriors” spēlētāju Kleju Tompsonu. Filmā piedalīsies arī citi basketbolisti gan no NBA, gan no WNBA.

Pirmā  “Space Jam” filma vēl joprojām ir visu laiku ienesīgākā basketbola filma. “Space Jam” kopumā nopelnīja 250 miljonus ASV dolārus (212,5 miljoni eiro). Šajā filmā kopā ar Džordanu piedalījās arī tādas basketbola leģendas kā Lerijs Bērds, Čārlzs Bārklijs, Patriks Jūings, kā arī visu laiku īsākais NBA spēlētājs Tairons Kērtiss “Magsi” Bogss.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par