Zināms Brieža pretinieks Supersērijas pusfinālā

11/11/2018 11:07
Mairis Briedis, Sportazinas.com

Jau vēstīts, ka Latvijas boksa zvaigzne Mairis Briedis sestdien ASV pilsētā Čikāgā Pasaules boksa supersērijas ceturtdaļfināla duelī pirmā smagā svara kategorijā (līdz 90,7 kilogramiem) pēc punktiem pārspēja Vācijas pārstāvi Noelu Gevoru, kurš pazīstams arī ar vārdu Norairs Mikaeljans.

Briedim uzvaru deva visi trīs tiesneši. Pēc punktiem rezultāts bija 116:110, 115:111 un 114:112. Līdz ar to Briedis savā īpašumā ieguva arī Pasaules Boksa padomes (WBC) Dimanta jostu.

Tāpat sestdien noskaidrojies Brieža pretinieks Supersērijas nākamajā kārtā. Tur latvietis tiksies ar poli Kšištofu Glovacki. Viņš savā ceturtdaļfināla duelī sestdien turpat Čikāgā pēc punktiem pieveica krievu Maksimu Vlasovu, vienlaikus savā īpašumā iegūstot arī Pasaules Boksa organizācijas (WBO) pagaidu čempiona jostu.

32 gadus vecais Glovackis, kurš ir bijušais pasaules čempions WBO versijā, karjerā izcīnīja 31. uzvaru (19 nokauti).

Vienīgo sakāvi Polijas bokseris piedzīvoja 2016. gadā pret Ukrainas bokseri Oleksandru Usiku, kurš triumfēja Supersērijas pirmajā sezonā.

33 gadus vecais Briedis 26 cīņās guvis 25 uzvaras, 18 gadījumos virsroku gūstot ar nokautu. Iepriekšējo dueli latvietis aizvadīja jūlijā, pārliecinoši pēc punktiem uzvarot francūzi Brandonu Delorjē.

Briedis pagājušās sezonas Supersērijas turnīrā pusfinālā piekāpās ukrainim Oleksandram Usikam.