Zināms, cik NHL izmaksā Stenlija kausa rīkošana “burbulī”

NHL burbulis Toronto
NHL "burbulis" Toronto | Foto: Toronto "Maple Leafs"

Nacionālās hokeja līgas () vadība, visticamāk, neizskatīs iespēju aizvadīt 2020./2021.gada sezonu “burbuļos”, jo šāds risinājums prasa diezgan lielus finanisālus līdzekļus, atklāj medija “Sportsnet” apskatnieks Eliots Frīdmans.

Jau ziņots, ka jūlija beigās NHL atsāka čempionātu divos “burbuļos” – Edmontonā un Toronto. Kopš konferenču fināliem visi mači notiek tikai Edmontonā, bet tā saucamie “burbuļi” ir teritorija ar arēnu un dažām viesnīcām.

“Maz ticams, ka NHL apsvērs nākamās sezonas rīkošanu “burbuļos”, atklāj Frīdmans. “NHL “burbuļi” līgai izmaksās aptuveni 75–90 miljonus ASV dolāru, kas ir viens no iemesliem, kāpēc līga nolēma tos nākotnē vairs nerīkot.”

NHL regulārā sezona tika priekšlaicīgi pabeigta martā koronavīrusa pandēmijas uzliesmojuma dēļ. Vēlāk līgas vadība pieņēma lēmumu atsākt sezonu uzreiz ar ‘play-off” turnīru savādākā nekā līdz šim formātā, proti, izslēgšanas spēlēs piedalījās uzreiz 24 komandas iepriekšējo 16 labāko klubu vietā.

Pašlaik noris NHL izslēgšanas spēļu noslēdzošais posms, kur finālsērijā par 2019./2020.gada sezonas čempioni kļūs kāda no Tampabejas “Lightning” un Dalasas “Stars” pāra uzvarētājām. Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts vēstī 3-2 “Lightning” labā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par