Zināms, cik skatītāji varēs apmeklēt “Dinamo” mājas spēles

Rīgas
Rīgas "Dinamo" hokejisti | Foto: Raimonds Volonts

Kontinentālās hokeja līgas () kluba Rīgas “Dinamo” mājas spēles nākamajā sezonā varēs apmeklēt 1000 skatītāji, informē vienība.

“Dinamo” septembra spēles “Arēnā Rīga” klātienē varēs apmeklēt 1000 skatītāji, kas, ievērojot normatīvo aktu prasības, tiks izvietoti ne vairāk par divām sēdvietām blakus, rakstīts kluba paziņojumā.

Kā pirmās būs nopērkamas biļetes uz 3. un 5. septembra spēlēm attiecīgi plkst. 17:00 pret Nursultanas “Barys” un plkst. 17:00 pret Helsinku “Jokerit”.

Biļešu cenas atkarībā no sektora būs 22,20 eiro, 27,20 eiro, vai 37,20 eiro. Esot spēkā ierobežojumiem, netiks piedāvātas atlaides sociālajām grupām, kā arī netiks nodrošināta bezmaksas ieeja pirmsskolas vecuma bērniem.

Papildus biļešu cenai tiks piemērota arī interneta veikala apkalpošanas maksa atkarībā no izvēlētā biļešu saņemšanas veida.

Papildus biļetēm sektoros pieejamas arī biļetes arēnas ložās. Šāda pieeja septiņām personām maksās 715,40 eiro.

No 27.augusta plkst. 14:00 līdz 23:59 uz pirmajām divām mājas spēlēm biļetes būs pieejamas iepriekšpārdošanā pagājušās sezonas abonementu īpašniekiem. Informācija par iegādes procesu tiks izsūtīta e-pastā.

No 28. augusta plkst. 10:00 uz pirmajām divām mājas spēlēm biļetes būs publiskā pārdošanā. Biļešu iegāde būs iespējama tikai internetā.

Pie ieejas “Arēnā Rīga” tiks mērīta katra apmeklētāja ķermeņa temperatūra. Apmeklētajam ar paaugstinātu temperatūru ieeja spēlē tiks liegta.

Pasākuma vietā nedrīkst atrasties personas, kurām noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai izolācija, vai kurām ir elpceļu infekcijas slimības pazīmes.

Vietās, kur tas ir iespējams, būs jāievēro divu metru distance, kā arī jāievēro higiēnas prasības un atbilstoši iespējām jāizmanto bezskaidras naudas maksājumi. Klubs arī iesaka lietot deguna un sejas aizsegus.

Personām vecumā virs 65 gadiem un personām ar hroniskām slimībām (hroniskas elpošanas ceļu slimības, cukura diabēts, sirds asinsvadu sistēmas slimības, garīga rakstura traucējumi), kā arī personām ar imūndeficītu obligāti jālieto deguna un mutes aizsegi.

Katras biļetes cenā pievienots ziedojums viena eiro apmērā no personas, kas tiks novirzīts konkrētam labdarības projektam sadarbībā ar labdarības organizāciju “Palīdzēsim.lv” un norises vietas apkalpošanas maksa 1.20 eiro apmērā no personas.

Nākamo mājas spēļu sēriju biļešu pārdošana tiks uzsākta, izziņojot katru spēli atsevišķi.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par