Zināms grupu sadalījums 2021.gada PČ hokejā

Latvijas hokeja izlase, Sportazinas.com
Latvijas hokeja izlase | Foto: LHF

Starptautiskā hokeja federācija () šodien paziņojusi apakšgrupu sadalījumu nākamā gada pasaules čempionātam hokejā, kas norisināsies Rīgā un Minskā.

A grupa spēles aizvadīs Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā. Grupā spēkosies Krievija, Zviedrija, Čehija, Šveice, Slovākija, Dānija, mājinieki Baltkrievija un Lielbritānija.

B grupas mači norisināsies Rīgā un tajos piedalīsies Kanāda, Somija, ASV, Vācija, Latvija, Norvēģija, Itālija un Kazahstāna.

2021. gada pasaules čempionāts tiks aizvadīts no 7. līdz 23. maijam. Katra no divām galvaspilsētām uzņems pa vienam grupu turnīram un divus ceturtdaļfinālus, savukārt pusfināli un spēles par vietām norisināsies Baltkrievijā.

Lai iekļūtu ceturtdaļfinālā, Latvijai jāieņem vieta grupas labāko četriniekā. Ja Bobs Hārtlijs turpinās vadīt valstsvienību, viņam tas būs ceturtais pasaules čempionāts. Mērķis par iekļūšanu “play-off” tika izpildīts tikai vienu reizi – 2018. gadā. Toreiz ceturtdaļfinālā sīvā cīņā tika atzīts nākamās čempiones Zviedrijas pārsvars ar 2:3.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par