Zināms Habiba honorārs par cīņu pret Porjē

Habibs Nurmagomedovs, sportazinas.com
Habibs Nurmagomedovs | Foto: UFC

Ultimate Fighting Championship (UFC) čempions vieglajā svarā par savu nākamo cīņu pret amerikāni Dastinu Porjē nopelnīs sešus miljonus ASV dolāru (ap 5,44 miljoniem eiro), vēsta krievu sporta žurnālists Vasilijs Konovs.

Jau iepriekš sportista menedžeris Rizvans Magomedovs atklāja, ka viņa klients nopelnīs lielāko honorāru karjerā, taču konkrētus skaitļus nenosauca. “Vienīgais, ko varu pateikt – cīņas finansiālie nosacījumi ir vieni no labākajiem MMA vēsturē,” toreiz atzina Habiba pārstāvis.

Tagad kļuvis zināms, ka Nurmagomedovs nopelnīs sešus miljonus dolāru. Tas ir trīsreiz vairāk nekā viņš saņēma par cīņu pret īru sportistu Konoru Makgregoru. Vairāku mediju rīcībā esošā informācija liecina, ka Habiba honorārs par iepriekšējo cīņu bija divi miljoni ASV dolāru (ap 1,8 miljoniem eiro).

Duelis starp Nurmagomedovu un Porjē norisināsies Apvienoto Arābu Emirātu galvaspilsētā Abu Dabī šī gada 7. septembrī. Habibam tā būs pirmā cīņa kopš 2018. oktobra, kad krievu cīkstonis ceturtajā raundā uzveica Makgregoru ar sāpju paņēmienu (“rear-naked choke”). Uzreiz pēc cīņas Habibs un arī Konors iesaistījās pamatīgās nekārtībās ne tikai oktagonā, bet arī ārpus tā, ko pārtraukt izdevās tikai ar apsardzes darbinieku palīdzību.

Rezultātā abiem tika piešķirta diskvalifikācija un naudas sods, bet Habibs cieta vairāk. Nurmagomedovs bija spiests izlaist deviņus mēnešus, ka arī šķirties no 500 tūkstošiem ASV dolāru (444 tūkstoši eiro).

Tikmēr Porjē pēdējo dueli aizvadīja 13. aprīlī, kad viņš piecu raundu duelī pārspēja Maksu Holoveju. Iepriekš gan cīkstonis kādu laiku ringā nebija izgājis, jo priekšpēdējā viņa cīņa risinājās pērnā gada 28. jūlijā, kad divos raundos tika pārspēts Edijs Alvaress.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par