Zināms, kad Bļugera pārstāvētā “Penguins” atsāks treniņus

Teodors Bļugers, sportazinas.com
Teodors Bļugers | Foto: Isaiah J. Downing-USA TODAY Sports

Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Pitsburgas “Penguins”, kuras rindās spēlē , koptreniņus nelielās grupās atsāks otrdien, piektdien atklāja kluba viceprezidents Džims Raterfords.

Jau ziņots, ka ceturtdien klubu īpašnieki un spēlētāji vienojās par 24 komandu izslēgšanas spēļu formātu.

Raterfords norādīja, ka treniņus klātienē nebūs ļauts apmeklēt nedz skatītājiem, nedz mediju pārstāvjiem.

Plānots, ka pirms treniņa ikviens tā dalībnieks veiks koronavīrusa testu. Pirmdien plānoti pirmie izmeklējumi, pēc kuriem veselajiem spēlētājiem būs iespēja iekļūt treniņgrupu sarakstos.

Pirms ierašanās arēnā ikvienam treniņa dalībniekam jau būs nodota medicīnas protokola instrukcija, kas balstīta uz līgas un Slimību kontroles centra (CDC) izstrādātajiem noteikumiem.

Paredzēts, ka apkalpojošais personāls tiks iedalīts divās grupās. Vieni drīkstēs strādāt ar spēlētājiem, bet citi ne. Tāpat uz ledus nebūs redzami treneri.

Ievērojot NHL izstrādātos “atgriezies spēlē” noteikumus, “Penguins” hokejisti tiks sadalīti grupās pa seši. Hokejistiem uz ledus un ārpus tā nāksies ievērot sociālo distancēšanos, bet uz treniņiem grupām būs jāierodas atsevišķos laikos.

Arēnā būs iezīmētas arī izmantošanai aizliegtās zonas, tostarp atpūtas telpa un citas koplietojamās telpas.

Lielākā daļa NHL spēlētāju kopš koronavīrusa pandēmijas dēļ pārtrauktās regulārās sezonas 12.martā nav slidojuši.

Līgas komisārs Gerijs Betmens pagājušajā nedēļā paziņoja, ka līga izbeigs pašreizējo pārtraukumu, NHL atsākot spēli divās pilsētās.

NHL komandu apcirkņos šajā sezonā ir pieci Latvijas hokejisti: vārtsargi Elvis Merzļikins un Matīss Kivlenieks (Kolumbusas “Blue Jackets”), kā arī uzbrucēji Bļugers (Pitsburgas “Penguins”), Zemgus Girgensons (Bufalo “Sabres”) un Rūdolfs Balcers (Otavas “Senators”). Girgensonam un Balceram NHL sezona jau ir beigusies.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par