Zināms, kad laukumā varētu atgriezties Neimars

19/12/2020 23:53

Paredzams, ka Francijas virslīgas futbolā kluba Parīzes “Saint-Germain” (PSG) spēlētājs brazīlietis Neimars pēc potītes savainojuma laukumā atgriezīsies nākammēnes, sestdien paziņoja Parīzes klubs.

PSG treneris Tomass Tuhels iepriekš bija izteicies, ka cer uz Neimara līdzdalību jau svētdienas cīņā viesos ar “Ligue 1” līderi “Lille”, taču paziņojumā parīzieši vēsta, ka Brazīlijas uzbrucējs būs šogad vairs nespēlēs.

“Daži sasitumi ir līdz pat kaulam, un viņš turpina darboties treniņu laukumā,” teikts Francijas čempionu paziņojumā. “Paredzams, ka viņš laukumā atgriezīsies janvārī.”

Tas ļautu pasaules dārgākajam spēlētājam atgriezties laukumā pirms PSG 16.februāra Čempionu līgas astotdaļfināla spēles pret “Barcelona”.

Neimars, kurš šosezon guvis deviņus vārtus, šī mēneša sākumā ar Lionas “Olympique” pussarga Tjagu Mendesa palīdzību sastiepa potīti.

Pieslēgties

Dienas fokusā

07/03/2021 17:32

Guntis Šēnhofs: Ja mēs vēlamies kaut ko sasniegt, tad šī čomu bīdīšana ir jāpārtrauc…

Latvijas basketbols šobrīd nepiedzīvo vieglus laikus. Kopš tā sauktā “restarta” pēc 2009. gada cerētie panākumi nav sekojuši. Ar panākumiem domātas medaļas starptautiskās sacensībās. Vēl jo vairāk – gan vīriešu, gan…