Zināms, kad “Mavs” varētu iemūžināt Novicka numuru

Dirks Novickis, sportazinas.com
Dirks Novickis | Foto: mavs.com

Nacionālās basketbola asociācijas () komanda Dalasas “Mavericks” ilggadējā vienības spēlētāja Dirka Novicka numuru varētu iemūžināt nākamās sezonas sākumā.

Šādu informāciju “The Ben & Skin” šovā atklājis vienības īpašnieks Marks Kjūbans. “Domāju, ka Dirka kreklu iemūžināsim nākamās sezonas sākumā.”

Novickis NBA karjerā spēlēja ar #41. numuru. Neviens cits basketbolists vairs turpmāk nedrīkstēs to izmantot. Dalasas komandā ir iemūžināti arī Dereka Hārpera (#12), Breda Deivisa (#15), Rolando Blekmena (#22) un Kobes Braienta (#24) numuri. Lai arī traģiski bojā gājušais Kobe nekad nespēlēja Dalasas rindās, Kjūbans nolēma šādā veidā godināt basketbola leģendu.

Kjūbans arī atklājis, ka viņš nemitīgi cenšas Novicki pierunāt pavadīt vairāk laika ar “Mavs” jauno zvaigzni Luku Dončiču. Īpašnieks vēlas, lai vācu leģenda būtu Lukas mentors un palīdzētu viņam ar padomiem.

Kjūbans arī Dirkam apsolījis, ka ārpus “American Airlines Center” arēnas tiks uzbūvēta Novickim veltīta statuja. Tāpat Dalasā viena no ielām nosaukta Novicka uzvārdā.

Novickis visu savu karjeru pavadīja “Mavericks” komandā, kļūstot par šī kluba leģendu. 2011. gadā viņš aizveda “Mavs” līdz vienības vēsturē vienīgajam čempiontitulam, kļūstot arī par finālsērijas vērtīgāko spēlētāju. Novickis ir arī 14 reizes piedalījies NBA Zvaigžņu spēlē.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par