Zināms, kad norisināsies viena no “Dinamo” pārceltajām spēlēm

Rīgas Dinamo hokejisti
Rīgas "Dinamo" hokejisti | Foto: Rīgas "Dinamo" hokejisti

Kontinentālā hokeja līga (KHL) paziņojusi, ka spēle starp Nursultanas “Barys” un Rīgas “Dinamo” tiks aizvadīta 3. novembrī.

Jau ziņots, ka 18. septembrī nenotika trīs spēļu izbraukuma pēdējais mačs, kurā rīdziniekiem bija jātiekas ar “Barys”, jo pretinieku komandā konstatēja Covid-19 uzliesmojumu un tai tika noteikta divu nedēļu karantīna. Kopā tika pārcelti seši mači ar “Barys” dalību un, kā kļuvis zināms, pret “Dinamo” Kazahstānas vienība spēlēs novembra sākumā, bet vēl viens pārceltais mačs pret Magņitogorskas “Metallurg” notiks 3. februārī.

Trīs nedēļas kopš pamatturnīra sākuma ir pārceltas jau trīs “Dinamo” spēles un paredzams, ka ar to viss nebeigsies. Nenotika 11. septembrī paredzētais mačs pret Ņižņekamskas “Neftekhimik”, spēle pret “Barys”, kā arī vakar paredzēta cīņa pret Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, jo gan rīdziniekiem, gan pretiniekiem ir vairāki hokejisti ar pozitīviem testu rezultātiem.

Vakar Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) informēja, ka starp svētdien konstatētajiem 34 Covid-19 gadījumiem pieci ir attiecināmi uz Rīgas “Dinamo”, konkrēti gan neminot, vai tie ir hokejisti vai arī personāls. Ņemot vērā iepriekš izskanējušo informāciju par septiņiem ar Covid-19 inficētajiem kluba pārstāvjiem, kopējais gadījumu skaits pārsniedzis 10.

Kā vakar skaidroja “Dinamo” direktoru padomes priekšsēdētājs , klubs tagad strādā pie tā, kādā veidā sportisti un personāls izies pašizolāciju, kas ir noteikta līdz 5. oktobrim. Būšot iespēja atrasties karantīnā mājās vai arī viesnīcā. “Visai komandai kopā ar treneriem noteikta pašizolācija,” teica Savickis.

Līdz 5.oktobrim “Dinamo” kalendārā bija paredzētas piecas spēles – trīs mājās un divas viesos. Šodien Savickim paredzēta saruna ar KHL prezidentu Alekseju Morozovu par turpmākajiem soļiem. “Gribētu pārcelt šajā laika periodā paredzētās spēles, iztiekot bez tehniskajiem zaudējumiem,” atzina Savickis.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par