Zināms, kad tiks saņemtas vadlīnijas NBA sezonas atsākšanai

"Spalding" basketbola bumba | Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas sagaida, ka līga ap 1. jūniju izdos vadlīnijas, kas ļaus atsākt spēlētājiem paplašinātus treniņus un gatavoties atgriezties spēlēs, vēsta ESPN apskatnieks Adrians Vodžnarovskis.

Tiek ziņots, ka līga apspriež plānu, kurā ietverta spēlētāju atgriešanās klubu sastāvos uz divu nedēļu karantīnas periodu, individuālie treniņi no vienas līdz divām nedēļām komandas treniņu centros, kā arī divu līdz trīs nedēļu formālu treniņnometni.

Vairāki līgas pārstāvji uzskata, ka spēles atsāksies pirms jūlija beigām. Tiek ziņots, ka NBA koncentrējas, lai mači norisinātos Orlando esošajā Disnejlendā.

NBA sezona jau vairāk nekā divus mēnešus ir pārtraukta koronavīrusa Covid-19 izraisīto draudu dēļ. Komandām vēl bija jāizspēlē vairākas regulārā čempionāta spēles, kā arī “play-off” mači.

Ņemot vērā uzvaru un zaudējumu attiecību, līgas spēcīgākā komanda šobrīd ir Milvoki “Bucks” (53-12), kurai seko Losandželosas “Lakers” (49-14). Katra ir līdere attiecīgi Austrumos un Rietumos.

Vietu “play-off” ir nodrošinājušas “Lakers”, “Bucks”, Toronto “Raptors” un Bostonas “Celtics” komandas, bet pat teorētiskas izredzes iekļūt izslēgšanas spēlēs vienīgā zaudējusi Goldensteitas “Warriors” vienība.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par