Zināms, kādos formas tērpos spēlēs Krievijas sportisti PČ Rīgā un 2022.gada Olimpiskajās spēlēs

01/05/2021 14:19

Krievijas hokeja federācija pabeigusi nacionālās izlases formas tērpu izstrādi, kuros Krievijas sportisti piedalīsies Rīgā gaidāmajā 2021.gada pasaules hokeja čempionātā un 2022.gada Pekinas Olimpiskajās spēlēs, savā sociālās vietnes “Telegram” kanālā pavēstījis krievu žurnālists Vasīlijs Konovs.

Iepriekš Krievijas izlases štāba vadītājs Romāns Rotenbergs atklāja, ka Krievijas hokeja federācija apstiprinājusi formas tērpa dizainu ar Krievijas olimpiskās komitejas logotipu.

Krievijas izlases formas tērps

Krievijas izlases formas tērps | Foto: https://t.me/KOnOfff/13590

Krievijas izlases formas tērps

Krievijas izlases formas tērps | Foto: https://t.me/KOnOfff/13590

Šāda formas tērma izvēle saistīta ar Pasaules antidopinga aģentūras (WADA) lēmumu diskvalificēt Krieviju no pasaules sporta notikumiem uz četriem gadiem par pozitīvo dopinga analīžu rezultātu dzēšanu no dopinga apkarotājiem iesniegtajām datu bāzēm.

WADA sankciju dēļ līdz 2022. gada decembrim Krievijas sportisti pasaules čempionātos un olimpiskajās spēlēs nevar uzstāties zem valsts karoga un viņiem par godu nevar atskaņot valsts himnu.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Jānis Stēlnieks un Gregs Popovičs
16/09/2021 20:42

Strēlnieks skaidro, kādēļ 2018. gadā atteicās no “Spurs” piedāvājuma

Lietuvas basketbola granda Kauņas “Žalgiris” basketbolists Jānis Strēlnieks atklājis iemeslus, kādēļ 2018. gada izskaņā, kad viņš pārstāvēja Pirejas “Olympiacos” vienību, atteicās no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Sanantonio “Spurs” piedāvājuma….