Zināms, kāds būs 2024.gada Parīzes OS sauklis

26/07/2022 23:04
Parīzes olimpiskās spēles

2024.gada Parīzes olimpisko spēļu un paralimpisko spēļu sauklis būs “Spēles atvērtas visiem”. Sauklis atspoguļo to, cik spēles būs atvērtas emocijām un mīlestībai pret sportu, kā arī to, kā skatītāji būs saistīti ar sportistiem. Spēļu sauklis arī izceļ sporta spēju pārveidot sabiedrību, tostarp vairāk iekļaujot sportistus ar invaliditāti.

Parīzes paralimpiskās spēles, kas 2024.gadā norisināsies no 28.augusta līdz 8.septembrim, būs vērienīgākās paralimpiskās spēles vēsturē, 22 sporta veidos sadalot 549 medaļu komplektus. Uz spēlēm plānots pārdot 3,4 miljonus biļešu un sagaidāms, ka tās sasniegs vēsturiski lielāko auditoriju medijos.

Pirms tam no 26.jūlija līdz 11.augustam norisināsies Parīzes olimpiskās spēles. Spēļu rīkotāju komiteja uzsver, ka visos projektos sava loma atvēlēta paralimpiskajam sportam ar mērķi mainīt sabiedrības priekšstatus par invaliditāti. Šogad 85% no Francijas skolās notikušās olimpiskās un paralimpiskās nedēļas projektiem bija veltīti tieši parasportam.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Jonass Korpisalo
27/01/2023 22:50

“Blue Jackets” ceturtajā spēlē pēc kārtas Merzļikinu atstās rezervē

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” paziņojusi, ka tās vārtus spēlē pret Vankūveras “Canucks” sargās Jonass Korpisalo. #CBJ going with Joonas Korpisalo again tonight in net at Vancouver….

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām