Zināms, kur un kad risināsies Ruisa un Džošua revanša cīņa

Entonijs Džošua pret Endiju Ruisu, sportazinas.com
Entonijs Džošua pret Endiju Ruisu | Foto: AP Photo/Frank Franklin II

Meksikāņu bokseris Endijs Ruiss (33-1), kurš ir pasaules čempions vairākās kategorijās smagsvaros, revanša dueli pret britu smagsvaru Entoniju Džošua (22-1) aizvadīs 7. decembrī Saūda Arābijā.

Jau ziņots, ka Ruiss šovasar sensacionāli nokautēja Džošua un kļuva par pasaules čempionu WBO, WBA, IBF un IBO versijās. 29 gadus vecais bokseris, kuram ir pieci bērni, uzreiz pievērsa sev milzu uzmanību, turklāt viņš arī sarūpēja pirmo karjeras zaudējumu Džošua.

Tāpat Ruiss iepriekš slavenajā Džo Rogana podkāstā neslēpa, ka uzvaras gadījumā revanša duelī pēc tam labprāt stātos pretī amerikāņu smagsvaram Deontejam Vailderam vai britu bokserim Taisonam Fjūrijam. “Vailders ir foršs džeks un mēs viens otru cienām – es labprāt vēlētos aizvadīt dueli ar viņu.”

Ruisam duelis pret Vailderu būtu izdevīgs, jo tādējādi viņš varētu cīnīties arī par amerikānim piederošo WBC jostu. Ruisa mērķis ir kļūt par absolūto pasaules čempionu un šobrīd, lai to sasniegtu, viņa kolekcijai pietrūkst tieši WBC titula.

Tikmēr Ruisa un Džošua cīņā bija vērojama iespaidīga vizuālā atšķirība. Kamēr 198 centimetrus garais Džošua ir 113 kilogramus smags un apveltīts ar iespaidīgu muskuļu masu, tikmēr 188 centimetrus garais Ruiss ir 118 kilogramus smags un sākotnēji varētu šķist, ka nemaz nav profesionāls sportists.

Zīmīgi, ka Ruiss pirms cīņas nemaz nav centies samazināt svaru, jo viņam bija uzstādījums, ka tas palīdzēs duelī. Ruiss ir arī pirmais meksikāņu bokseris, kurš izcīnījis kādu no prestižākajām pasaules čempiona jostām.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par