Zināms, kurš sargās “Blue Jackets” vārtus pirmajā sezonas spēlē

14/01/2021 19:47

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” vārtus gaidāmajā sezonas pirmajā spēlē sargās Jonass Korpisalo, apskatniekam Džefam Svobodam atklājis vienības galvenais treneris Džons Tortorella.

Gaidāmajā naktī plkst. 3:00 pēc Latvijas laika “Blue Jackets” viesos cīnīsies ar Nešvilas “Predators”. Arī šajā sezonā Kolumbusas kluba sastāvā ir divi latviešu vārtsargi – Elvis Merzļikins un Matīss Kivlenieks.

“Blue Jackets” ir visai unikāla situācijā, jo komandai ir divi pamatvārsargi Merzļikins un Korpisalo. Parasti NHL komandās viens vārtsargs aizvada lielāko daļu sezonas, kamēr otrais vārtsargs pie teikšanas tiek reti. Kolumbusā abu spēles laiks tiek dalīts uz pusēm. Tā kā trešais vārtsargs ir Kivlenieks, tad šī ir pagaidām vienīgā reize vēsturē, kad divi latviešu vārtsargi pārstāv vienu un to pašu NHL klubu.

“Šobrīd, sākot sezonu, man pat nav jāapsver, kurš ir komandas pirmais vārtsargs. Es pat netaisos par to domāt. Mums ir tandēms, ļoti labs vārtsargu tandēms,” iepriekš podkāstā “The Inside Edge” atklāja vienības galvenais treneris Džons Tortorella. “Jo īpaši šogad mums būs vajadzīgi viņi abi.”  Koronavīrusa pandēmija ir ieviesusi korekcijas, tāpēc komandām ar diviem lieliskiem vārtsargiem šajā intensīvajā un saspiestajā regulārajā sezonā būs milzīgas priekšrocības. Sezonas laikā var būt brīdis, kad kāds no puišiem spēlēs tik labi, ka viņu nevarēs izdabūt ārā no vārtiem, taču es nedomāju, ka kāds no viņiem būs pirmais numurs. Jo īpaši šosezon, ņemot vērā līmeni, kādu abi ir sasnieguši.”

Šī sezona ir unikāla, jo ar pandēmiju saistīto ceļošanas ierobežojumu dēļ komandas saskaras nopietnām izmaiņām divīziju sastāvos. Kolumbusa centrālajā divīzijā spēkosies ar Tampabejas “Lightning”, Karolīnas “Hurricas”, Dalasas “Stars”, Nešvilas “Predators”, Floridas “Panthers”, Čikāgas “Blackhawks” un Detroitas “Red Wings”, aizvadot astoņas spēles ar katru no pretiniekiem.

Pieslēgties

Dienas fokusā

26/02/2021 12:35

Latvijas basketbola izgāztā iespēja – kad un kur būs nākamā?

Visiem labi zināms tikko piedzīvotais Latvijas vīriešu basketbola izlases fiasko 2022. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, tāpat arī nesenie notikumi ar sieviešu valstsvienības netikšanu uz Eiropas čempionātu. Daudz apskatīts, analizēts…