Zināms “Optibet” virslīgas leģionāru maksas fonda sadalījums

"Valmiera" | Foto: "Valmiera"

Pēc 2020. gada sezonas beigām “Optibet” virslīgas čempionātā ir aprēķināts, kā tiks sadalīts leģionāru maksas fonds. Šogad virslīgas klubi par leģionāru pieteikšanu un izmantošanu čempionātā kopumā samaksājuši 337 tūkstošus eiro, ziņo Latvijas Futbola federācija (LFF).

Šo iemaksu fonds tiks izdalīts klubiem atbilstoši tam, cik daudz tie virslīgas mačos izmantojuši U21 vecuma grupas spēlētājus (dzimuši 1998. gadā un vēlāk). Klubiem pienākošās naudas summas aprēķināšanā tika izmantots arī koeficients, kas ņem vērā jauno futbolistu nospēlēto minūšu skaitu aizvadītajā čempionātā.

Pēc čempionāta beigām kļuvis zināms, ka vislielāko daļu no kopējā leģionāru fonda iegūs “Metta”. Nedaudz mazāk saņems “Daugavpils”, “Jelgava” un “Tukums 2000″/TSS.

Kā zināms, šogad čempionāts aizritēja pēc jaunas leģionāru kvotas sistēmas, ko pagājušajā gadā apstiprināja LFF valdes iepriekšējais sasaukums. Šogad čempionāta spēlēs katra komanda laukumā varēja izmantot vienlaikus pa astoņiem ārzemju spēlētājiem. Tāpat šogad klubi veica leģionāru maksu, kas nebija jāmaksā 2019. gada sezonā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par