Zināms Pekinas OS moto

17/09/2021 15:45

Piektdien tika atklāts moto “Kopā pretī vienotai nākotnei”, kas pavadīs 2022.gada Pekinas ziemas olimpiskās spēles.  Organizēšanas komiteja teica, ka attiecīgais moto tika atlasīts starp 79 iesniegtajiem pieteikumiem no Ķīnas universitātēm. Tālākajā atlases procesā dažādu nozaru eksperti izvēlējās 11 labākos moto.

Čeņs Nins, ceremoniju organizēšanas departamenta galvenais vadītājs, norādīja, ka jaunais moto ir turpinājums 2008.gada Pekinas vasaras olimpisko spēļu moto, “Viena pasaule, viens sapnis”. “Tas ne tikai ietver kopīguma konceptu, bet arī ir aktuāls globālās pandēmijas laikā un arī attēlo kopīgu mērķi visām valstīm apvienoties labākai nākotnei,” minēja Nins.

Pekina ir pirmā pilsēta pasaulē, kas būs uzņēmusi gan vasaras, gan ziemas olimpiskās spēles, kas risināsies no ceturtā līdz 20.februārim. Joprojām ir neskaidrs, kā spēles noritēs Covid-19 apstākļos. Ķīna vēlās īstenot šīs olimpiskās spēles, taču šķēršļus var radīt vīrusu apkarojošā stratēģija, kas paredz, ka ieceļotājiem ir jāpavada pāris nedēļas karantīnā. Nesen notikušās Tokijas vasaras olimpiskās spēles noritēja stingrā “burbulī” un lielākoties aiz slēgtām durvīm.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Sanhosē Sharks
24/10/2021 12:27

Balcers un “Sharks” agrajā mačā pret “Bruins” centīsies turpināt uzvaru sēriju

Šovakar plkst. 20:00 pēc Latvijas laika Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Sanhosē “Sharks” aizvadīs izbraukuma spēli pret Bostonas “Bruins”. Mača tiešraide pieejama “Viaplay” lietotnē. Vakar haizivis ar…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…