Zirnis: Mums ir jābūt mentāli stiprākiem

14/12/2018 21:20

Latvijas U20 valstsvienība sestdienas pasaules čempionāta pirmās divīzijas mačā pret Baltkrieviju darīs visu, lai izcīnītu panākumu, izteicās izlases galvenais treneris Kārlis Zirnis.

Aizvadītajā pasaules čempionātā pirmās divīzijas A grupa  spēlē Latvijas izlase ar rezultātu 2:4 piekāpās Norvēģijas vienaudžiem, piedzīvojot trešo zaudējumu četrās spēlēs.

“Šobrīd komandai ir ļoti grūti līdzvērtīgu spēli aizvadīt visas 60 minūtes,” Latvijas Hokeja federācijas (LHF) mājaslapā citēts Zirnis. “Visās četrās līdzšinējās turnīra spēlēs mūs pievīla disciplīna, kā rezultātā tika nopelnīti nevajadzīgi noraidījumi. Mums ir jābūt mentāli stiprākiem un jāievēro spēles disciplīna.”

Latvijas un Baltkrievijas spēle pasaules čempionātā būs beidzamā šajā turnīrā un sāksies pulksten 21:00.

“Turnīrā mums ir atlikusi vēl tikai viena spēle. Ļoti labi apzināmies situāciju turnīra tabulā. Rītdien iesim laukumā, cīnīsimies un darīsim visu, lai uzvarētu,” skaidroja latviešu speciālists.

Zirnim arī šajā sezonā asistē amerikāņu speciālists Frenciss Anzalone. Tāpat asistenta pienākumus  pilda Raimonds Vilkoits, kurš ikdienā strādā Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) vienībā “Rīga”. Tikmēr par U20 valstsvienības fizisko sagatavotību, kā ierasts, ir atbildīgs Ēriks Visockis.

Gatavojoties pasaules čempionātam, Latvijas U-20 izlase starptautiskajā novembra pārtraukuma “logā” piedalījās turnīrā Dānijā, kur izcīnīja pirmo vietu.