Zirnis pēc 3:0 pirmajā spēlē: Ceru, ka puiši kļūs labāki turnīra gaitā

Kārlis Zirnis, sportazinas.com
Kārlis Zirnis | Foto: Baltkrievijas hokeja federācija

Latvijas U20 hokeja izlases galvenais treneris pēc pirmās uzvaras pasaules U20 čempionātā hokejā pirmās divīzijas A grupā Minskā kopumā ar savu padoto spēli bija apmierināts, teica treneris intervijā pēc spēles Latvijas Hokeja federācijai.

Jau ziņots, ka pirmajā pasaules čempionāta cīņā pirmdien Latvija pārspēja Dāniju ar 3:0.

“Diezgan labi aizvadījām visas 60 minūtes,” kopumā ar spēli bija apmierināts Latvijas izlases galvenais treneris. “Trešajā periodā bija vairākas kļūdas, pretiniekiem izveidojās vairāki bīstami vārtu gūšanas momenti. Pēc pirmajiem diviem periodiem jau bija 2:0 mūsu labā, un zinājām, ka būs pretinieku spiediens. [Vārtsargs Jānis] Voris pāris bīstamus metienus noķēra.”

Treneris no pretiniekiem bija gaidījis vairāk. “Viņi nepārsteidza. Bija mums arī diezgan daudz momentu, ko nerealizējām. Tāpēc ceru, ka puiši kļūs labāki turnīra gaitā,” uz rezervēm norādīja Zirnis. “Mums ir savākts labs sastāvs. Tūlīt būs mājinieku spēle ar Austriju (saruna notika pirms Baltkrievijas – Austrijas spēles, kurā ar 4:3 pārāki bija mājinieki). Skatīsimies to. Arī mājiniekiem ir laba vienība, tā kā rīt būs interesants hokejs.”

Pasaules čempionāts pirmās divīzijas A grupā norisināsies līdz svētdienai. 10.decembrī Latvijai paredzēta spēle ar Baltkrieviju, 12.decembrī – ar Slovēniju, 13.decembrī – ar Austriju un 15.decembrī – ar Norvēģiju.

Iepriekšējā gadā Latvijas izlase Vācijas pilsētā Fisenē pirmās divīzijas A grupā finišēja ceturtajā vietā sešu komandu konkurencē un arī šogad spēlēs pirmajā divīzijā. Uz elites divīziju tiks grupas uzvarētāji.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par