Žirū ar diviem vārtiem trīs minūtēs kļūst par galveno varoni Milānas derbijā

06/02/2022 00:10
Olivjē Žirū

Itālija

Par galveno spēles varoni kļūstot uzbrucējam Olivjē Žirū, Itālijas A sērijas principiālajā Milānas derbijā sestdien uzvaru izcīnīja “Milan”, kas ar 2:1 uzvarēja “Inter”. Lai arī “Inter” atklāja spēles rezultātu, kad 38. minūtē precīzs bija Ivans Perišičs, otrajā puslaikā spridzināja Žirū. Augumā raženais uzbrucējs 75. minūtē panāca 1:1, bet 78. minūtē viņš pretinieku soda laukumā meistarīgi apstrādāja bumbu un sita to pretinieku vārtos (2:1). Spēles turpinājumā vārtus komandas vairs neguva, “Milan” gūstot uzvaru pret savu lielāko ienaidnieci.

“Monaco” – Lionas “Olympique” 2:0 (2:0;

Marseļas “Olympique” – “Angers” 5:2 (2:2).

02/07/2022 16:59

Briedis piedzīvo fiasko arī boksa ringā, Opetaija uzvar pēc punktiem un atņem latvietim IBF jostu

Latvijas bokseris Mairis Briedis sestdien Goldkostā, Austrālijā, piedzīvoja zaudējumu austrālietim Džeijam Opetaijam un atvadījās no Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) čempiona jostas pirmajā smagajā svarā (līdz 90,7 kilogramiem). Pēc 12 raundiem…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…