Zlatanam 400. vārtu guvums nacionālajos čempionātos, Itālijā līderu trio svin uzvaras

31/10/2021 23:54
Zlatans Ibrahimovičs

Šovakar Itālijas A sērijā norisinājās trīs spēles ar turnīra tabulas augšgala komandu dalību, visām trīs svinot uzvaras.

Līdere “Napoli” viesos ar 1:0 pieveica “Salernitana”. Mača gaitā abas komandas palika desmit cilvēku sastāvā, savukārt vienīgos vārtus 61. minūtē guva poļu pussargs Pjotrs Zelinskis, atnesot “Napoli” desmito uzvaru 11 spēlēs.

Identiska bilance ir arī “Milan”, kura notikumiem bagātā mačā pārspēja “Roma” ar 2:1. 26. minūtē rezultātu atklāja leģendārais Zlatans Ibrahimovičs, kuram tas bija karjeras 400. vārtu guvums klubu līmenī nacionālajos čempionātos. Otrajā puslaikā zviedrs dubultoja pārsvaru, taču pēc VAR sistēmas izmantošanas viņa gols netika ieskaitīts aizmugures dēļ.

Tas gan netraucēja “Milan” pavisam drīz panākt divu vārtu vadību, jo uz “Roma” vārtiem nozīmēja 11 metru soda sitienu, kuru realizēja Frenks Kesijs. 66. minūtē Milānas vienība palika mazākumā pēc Teo Ernandesa noraidījuma, un kompensācijas laikā mājinieku futbolists Stefans El-Šaravi samazināja deficītu, Viesi noturēt uzvaru un arī viņiem tas bija desmitais panākums šosezon.

Savukārt trešajā vietā esošā Milānas “Inter” ar 2:0 apspēlēja “Udinese”. Abi vārti tika gūti otrajā puslaikā, 60. un 68. minūtē atzīmējoties argentīnietim Hoakinam Korea.

Francija

Turnīra vicelīdere “Nice” izbraukuma ar 2:1 pieveica “Angers”. Mača gaitā viesi nonāca iedzinējos ar 0:1, tomēr pateicoties diviem Endija Delorta vārtu guvumiem spēja tikt pie panākuma un saglabāt otro vietu turnīra tabulā. Neatpalika arī trešajā vietā esošā Marseļas “Olympique”, kura ar 1:0 pārspēja “Clermon”, vienīgos vārtus iesitot turku pussargam Džengizam Underam.

Vēl “Bordeaux” ar 3:2 apspēlēja “Reims”, “Montpellier” ar 2:0 pieveica “Nantes”, “Strasbourg” ar 4:0 sagrāva “Lorient”, “Brest” bija pārāka spēlē pret “Monaco” – 2:0, bet mačs starp “Troyes” un “Rennes” noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 2:2.

Spānija

Madrides “Atletico” ar 3:0 sagrāva “Betis”, “Cadiz” un “Mallora” nospēlēja neizšķirti 1:1, “Getafe” bija pārāka pār “Espanyol” – 2:1, bet “Real Sociedad” un  Bilbao “Athletic” uzvarētāju nenoskaidroja.

Vācija

“Augsburg” ar 4:1 apspēlēja “Stuttgart”, bet Menhengladbahahas “Borussia” paņēma trīs punktus spēlē pret “Bochum”, svinot uzvaru ar 2:1.

Anglija

“Norwich City” un Līdsas “United” nospēlēja neizšķirti 1:1, savukārt “Aston Willa” ar 1:4 zaudēja “West Ham United”, uzvarētāju komandā vārtus gūstot četriem dažādiem spēlētājiem.