Zlatans atgriežas ar vārtiem, Mourinju 1000. mačs kā trenerim, “Liverpool” aizsargam smags savainojums

12/09/2021 23:52
Zlatans Ibrahimovičs

Anglija

“Liverpool” ar 3:0 apspēlēja Līdsas “United”. Pirmajā puslaikā precīzs bija Mohameds Salāhs, otrajā vārtus guva Fabinju un Sadio Manē. 60. minūtē Līdsas vienība palika mazākumā, jo aizsargs Paskals Strojks veica izklupienu pret 18 gadus veco “Liverpool” pussargu Harviju Eliotu, kurš laukuma varēja atstāt tikai uz nestuvēm. Liverpūles vienība ir viena no piecām premjerlīgas komandām, kura vēl nav piedzīvojusi zaudējumu šosezon.

Itālija

“Milan” ar 2:0 apspēlēja Romas “Lazio”. Pirmā puslaika izskaņā vārtus guva Rafaels Leao, savukārt tā kompensācijas laikā “Milan” pussargs Franks Kesjē nerealizēja 11 metru soda sitienu. Savukārt otrā perioda vidū Milānas vienības pārsvaru dubultoja 39 gadus vecais Zlatans Ibrahimovičs, kuram tā bija pirmā spēle kopš 9. maija.

“Roma” izrāva uzvaru mačā pret “Sassuolo” – 2:1, pateicoties Stefana el Šāravi vārtu guvumam otrā puslaika kompensācijas laikā. Romas komandas stūrmanim Žuzē Mourinju tā bija 1000. spēle galvenā trenera amatā kopš 2000. gada, kad viņš aizvadīja pirmo maču, vadot “Benfica”. Šajā laika posmā portugāļa trenētās vienības tikušas pie 638 uzvarām, 204 neizšķirtiem un 158 zaudējumiem.

“Sampdoria” savā laukumā atņēma punktus Milānas “Inter” – 2:2, “Cagliari” ar 2:3 zaudēja “Genoa”, “Spezia” ar 0:1 piekāpās “Udinese”, bet “Torino” ar 4:0 sagrāva “Salernitana”.

Spānija

“Espanyol” ar 1:2 atzina Madrides “Atletico” pārākumu. Mājinieki rezultātu atklāja 40. minūtē, vārtus gūstot Raulam de Tomasam. Otrajā puslaikā viesi spēja lauzt mača gaitu. Viens vārtu guvums netika ieskaitīts aizmugures dēļ, vēlāk Janiks Karasko panāca izlīdzinājumu, bet kompensācijas laika devītajā minūtē uzvaru izrāva Tomass Lemars.

Vēl “Osasuna” ar 1:4 zaudēja “Valencia”, “Cadiz” ar 0:2 piekāpās “Real Sociedad”, bet Madrides “Real” rezultatīvā mačā ar 5:2 pieveica “Celta Vigo”. Ar “hat-trick” uzvarētāju komandā izcēlās Karims Benzemā.

Francija

“Montpellier” ar 2:0 uzvarēja “St. Etienne”, “Bordeaux” ar 2:3 zaudēja “Lens”, “Brest” un “Angers” nospēlēja neizšķirti – 1:1, “Metz” ar 0:2 piekāpās “Troyes”, “Rennes” ar identisku rezultātu zaudēja “Reims”, tāpat kā “Nantes” atzina “Nice” pārākumu, bet “Lyon” ar 3:0 pārspēja “Strasbourg”.

Vācija

Frankfūrtes “Eintracht” un “Stuttgart” nospēlēja neizšķirti 1:1, “Bochum” savā laukumā ar 1:3 zaudēja Berlines “Hertha”, bet Menhengladbahas “Borussia” ar 3:1 apspēlēja Bilefeldas “Arminia”.